Obserwuj w Google News

Marcin Najman potwierdza walkę z Pawłem Jóźwiakiem. Podał nawet datę

1 min. czytania
18.05.2022 14:33
Zareaguj Reakcja

Walka Marcin Najman - Paweł Jóźwiak dojdzie do skutku! Informację w swoich mediach społecznościowych potwierdził sam "El Testosteron". Podał nawet przybliżoną datę pojedynku.

Marcin Najman
fot. Twitter/Marcin Najman

O walce Najmana z Jóźwiakiem mówiło się od dłuższego czasu, ale panowie nie potrafili dojść do porozumienia. Problem polegał przede wszystkim na tym, że każdy chciał, by pojedynek odbył się w jego federacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że ostatecznie doszli do porozumienia. Walka ma odbyć się na przełomie listopada i grudnia tego roku.

- Osobiście w to wątpiłem, ale stało się. Zadzwonił do mnie Paweł Jóźwiak z prośbą, abym nie planował żadnych walk na przełom listopada i grudnia, ponieważ na ten czas on będzie gotowy walczyć ze mną - powiedział Najman na nagraniu opublikowanym na Twitterze.

Marcin Najman potwierdza zakończenie kariery

Jednocześnie Najman podkreślił na koniec, że walka z Jóźwiakiem, prezesem federacji FEN, musi się odbyć jeszcze w 2022 roku, gdyż w kolejnym zamierza przejść na emeryturę i nie będzie już toczyć pojedynków w klatce.

"El Testosteron" ostatni raz walczył w marcu tego roku. Na gali MMA-VIP 4 pokonał "Miśka z Nadarzyna" przez TKO w drugiej rundzie.

RadioZET.pl