Zamknij

Marcin Najman o szczepionkach: A czym to się różni od kanibalizmu?

18.04.2021 10:29

Marcin Najman w emocjonalnym wpisie w swoich mediach społecznościowych zabrał głos w sprawie szczepionek przeciw COVID-19 firm AstraZeneca i Johnson & Johnson. - Zawierają komórki z zabitego dziecka w Holandii. Czym to się różni od kanibalizmu? - napisał.

Marcin Najman
fot. RadioZET

Marcin Najman przyzwyczaił już kibiców do tego, że zabiera głos na różne tematy, niekoniecznie związane ze sportem. Tym razem organizator gali VIP-MMA wypowiedział się na temat szczepionek.

Marcin Najman o szczepionkach AstraZeneca i Johnson & Johnson

- Szczepionki AstraZeneca oraz Johnson & Johnson zawierają komórki z zabitego dziecka w Holandii w 72 lub 73 roku. Polski Episkopat ocenił, że przyjmowanie ich jest moralnie wątpliwe. Słusznie. Tyle że to nie jest wątpliwe, a skandaliczne. A czym to się różni od kanibalizmu? - napisał Marcin Najman.

- Doktorzyna jakaś na antenie w opiniotwórczym portalu tłumaczył, że to przecież były komórki pobrane od „płodu” z „legalnej” aborcji, czy to naprawdę ma znaczenie, czy z legalnej, czy nie? Przetłumaczę, jakiś sąd w Holandii wydał zgodę na zamordowanie dziecka. Następnie pobrano ze zwłok komórki, które wykorzystuje się w produkcji wyżej wymienionych szczepionek. Dla mnie to odczłowieczanie ludzi. Czy gdyby panował ogromny głód i groziłaby Wam z tego powodu śmierć, dalibyście swoją zgodę na mordowanie dzieci i ich zjadanie? NIE. NIE. NIE - kontynuował.

Najman w lutym tego roku stoczył swoją ostatnią walkę w karierze. Na gali MMA-VIP przegrał z Szymonem Wrześniem przez TKO w drugiej rundzie. Po zakończeniu kariery zawodniczej zajął się organizacją własnych gal MMA. Druga edycja MMA-VIP planowana jest na czerwiec.