Zamknij

Marcin Dubiel wraca do klatki Fame MMA. Organizacja ogłosiła hitowe starcie

19.09.2022 19:09

Marcin Dubiel zmierzy się z Mateuszem "Trombą" Trąbką podczas gali Fame MMA 16 - potwierdzili organizatorzy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gala odbędzie się 5 listopada w Arenie Gliwice.

Dubiel vs Tromba
fot. Fame MMA/Facebook

Marcin Dubiel po raz ostatni pojawił się na Fame MMA podczas gali oznaczonej numerem 15. W walce bez limitu czasowego, która odbyła się w tzw. klatce rzymskiej, pokonał Kacpra "Crushera" Błońskiego. Pojedynek trwał blisko 18 minut. W sumie była to już jego czwarta walka dla tej organizacji - przegrał tylko w premierowym pojedynku z Kacprem "Blonsky'm" Błońskim.

Mateusz "Tromba" Trąbka to inny popularny YouTouber, znacznie mniej doświadczony w sportach walki od swojego przeciwnika. Za sobą ma jedynie zwycięski debiut z Tomaszem "Gimperem" Działowym.

Dubiel vs Tromba na Fame MMA 16

"Rozpoczynamy z przytupem! Marcin Dubiel wraca do klatki po niezwykłym zwycięstwie w ponad 17-minutowym pojedynku na poprzedniej gali! Jego niezniszczalność sprawdzi Tromba, który rozbudził apetyty podczas świetnego debiutu na FAME 14" - ogłoszono w poniedziałek na profilach Fame MMA w mediach społecznościowych. "Topowi YouTuberzy zmierzą się już 5 listopada i tylko jedno jest pewne - Gliwice zapłoną po raz kolejny!!!" - dodano.

loader

RadioZET.pl