Kownacki vs Arreola: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć walkę?

Krzysztof Sobczak
03.08.2019 17:46

Walka Adam Kownacki vs Chris Arreola na żywo w tv i online. Polski pięściarz staje przed największym wyzwaniem w karierze. Sprawdź, gdzie, kiedy i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć starcie Kownacki vs Arreola. Kownacki - Arreola TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać? Walka Kownacki - Arreola GDZIE OBEJRZEĆ w TV?

Kownacki vs Arreola
fot. Facebook/Adam Kownacki

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Adam Kownacki jest niepokonany na zawodowych ringach, a rozprawienie się z byłym pretendentem może mu otworzyć drzwi do walki mistrzowskiej. 38-latek trzy razy miał taką szansę i ani razu jej nie wykorzystał - przegrywał z Witalijem Kliczką, Bermanem Stiverne'em oraz Deontayem Wilderem. Jedną z pięciu porażek zanotował w pojedynku z Tomaszem Adamkiem.

Kownacki przekonuje, że jest gotowy do walki z pięściarzem, na którym "się wychowywał". - Oglądałem walki Arreoli, kiedy byłem jeszcze młodszym chłopakiem. Chcę dać z siebie wszystko i jestem pewny, że damy walkę roku! Plany? Będę robił to, co zawsze, czyli szedł do przodu i próbował go znokautować - ocenił 30-latek z Łomży.

Kownacki - Arreola: O której godzinie walka? GODZINA pojedynku Kownacki - Arreola

Polak może nie tylko zbliżyć się walki mistrzowskiej, ale również zakończyć karierę swego rywala. Arreola już zapowiedział, że w przypadku porażki odejdzie na sportową emeryturę.

Kownacki vs Arreola: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Walka Adam Kownacki vs Chris Arreola odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę - z 3 na 4 sierpnia - o godz. 2. Transmisja tv w stacji Polsat i Polsat Sport.

RadioZET.pl/Polsat Sport/KS