Obserwuj w Google News

Kossakowski nieprzytomny po walce z Kapelą. Musiał trafić do karetki

1 min. czytania
20.02.2022 01:15
Zareaguj Reakcja

Ziemowit Kossakowski po przegranej walce z Jasiem Kapelą musiał zostać przewieziony do karetki pogotowia. Na nagraniach zza kulis gali Prime Show MMA widać jak „Piast” leży na łóżku, a wokół niego intensywnie pracują ratownicy.

Ziemowit Kossakowski - Jaś Kapela. Walka na Prime Show MMA
fot. screen/ twitter/ Sebastian/ https://twitter.com/Sebinho93x/

Ziemowit Kossakowski pomimo szumnych zapowiedzi o pokonaniu Kapeli na gali Prime Show MMA w oktagonie musiał uznać wyższość rywala. „Piast” nie zrobił użytku z przewagi wzrostu i dał się sprowadzić do parteru, gdzie lepiej poradził sobie jego rywal.

Kapela zapiął rywalowi gilotynę, Kossakowski uwolnił się, ale dalej to jego rywal miał lepszą pozycję. Po trzech minutach od rozpoczęcia walki Jaś zasypał Ziemowita gradem ciosów, a sędzia przerwał walkę.

Redakcja poleca

Ziemowit Kossakowski w karetce. "Zlekceważyłem rywala"

Kossakowski ciężko zniósł ciosy, które otrzymał od Kapeli. Na nagraniach, które zostały opublikowane na Twitterze widać, że twórca kanału Piast TV musiał być zwożony na wózku inwalidzkim, a później trafił do karetki.

Informacje o stanie zdrowia Kossakowskiego były niepokojące, ale po chwili zawodnik pokazał, że wszystko z nim w porządku. - Jestem głupi tak, jak byłem kiedyś. Chciałem fajnie wystąpić. Jak zawsze, debil typowy musi się naprężyć. Wygrał lepszy. Dałem ciała. Zlekceważyłem rywala – mówił szczerze po walce.

RadioZET.pl/PAB