Zamknij

Mieszkańcy Wielunia nie chcą MMA-VIP 4. Policja nie wyklucza "wkroczenia do akcji"

26.01.2022 14:59

Mieszkańcy Wielunia sprzeciwiają się organizacji MMA-VIP 4 w swoim mieście. Na miejsce przybył Krzysztof Stanowski, który chciał w tej sprawie złożyć protest u burmistrza. Pojawił się też Marcin Najman.

Wieluń przeciw MMA-VIP 4
fot. Twitter screen

W ostatnich dniach Wieluń znajduje się pod ostrzałem krytyki, wynikającej z zezwolenia przez burmistrza miasta Pawła Okrasę na organizację gali MMA-VIP 4. Głównym powodem jest ogłoszenie przez federację, że nowym szefem został były gangster pruszkowskiej mafii Andrzej Zieliński ps. Słowik.

Od tego momentu z wydarzenia zaczęli wycofywać się sponsorzy, a miasto Kielce nie zgodziło się na to, aby gala odbyła się w ich hali. "Pomocną dłoń" do MMA-VIP wyciągnął burmistrz Okrasa, co spotkało się z olbrzymim niezadowoleniem ze strony lokalnej społeczności.

Wieluń protestuje przeciwko MMA-VIP 4

W środę w Wieluniu pojawił się Krzysztof Stanowski, który chciał złożyć protest u burmistrza. W międzyczasie doszło do konfrontacji dziennikarza z Marcinem Najmanem.

"El Testosteron" pojawił się przed urzędem miasta ze swoją grupą zwolenników. Na miejsce przybyli też przeciwnicy gali MMA. Jak przekazał portal goniec.pl, na miejscu jest policja.

- Policja nie wyklucza wkroczenia do akcji, jeśli dojdzie do rękoczynów, na co może wskazywać gęsta atmosfera wokół całego wydarzenia - czytamy w serwisie.

loader

RadioZET.pl