,

Kibice wściekli na transmisję KSW w viaplay. "Działało jak krew z nosa"

16.01.2022 10:45

Dużo krytycznych komentarzy spadło na platformę viaplay po sobotniej gali KSW 66. Kibice narzekają, że z powodu zacinania się serwisu nie dane im było w pełni obejrzeć walki wieczoru pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Borysem Mańkowskim. Problem dotyczył wielu widzów, o czym świadczą komentarze na Twitterze. Viaplay przeprosiła za te niedogodności w oficjalnym komunikacie.

KSW 66 w viaplay
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

- Gratuluję KSW przejścia na Viaplay. Niestety nie mogłem zobaczyć ostatniej rundy. Cofam subskrypcję i następny raz na strumykachtv sobie zobaczę - napisał jeden z użytkowników, którego post zebrał ponad 1,6 tysiąca polubień.

- Ale to viaplay się kompromituje przy większych wydarzeniach. Der klassiker? Padło. Main event KSW? Padło. Dobrze, że poprzedni sezon F1 jeszcze nie był u nich, bo by człowiek myślał, ze Hamilton spokojnie do mety dojechał jako mistrz - czytamy w innym z komentarzy. - Dzisiaj niestety viaplay działało u mnie jak krew z nosa. Absolutny dramat - głosi kolejny.

To nie pierwszy raz, gdy platforma viaplay krytykowana jest za transmisję dużych wydarzeń. Podobna sytuacja miała we wspomnianym De Klassikerze, czyli starciu Borussii Dortmund z Bayernem Monachium, kiedy to niektórzy użytkownicy stracili dostęp do transmisji aż na kilkanaście minut.

loader

Viaplay przeprasza kibiców za problemy z transmisją

Platforma viaplay w niedzielę rano opublikowała na Twitterze specjalny komunikat, w którym przeprosiła widzów. - Ostatniej nocy doświadczyliśmy problemów technicznych podczas transmisji gali KSW, dotknęły one finałowej walki wieczoru. Bardzo przepraszamy naszych klientów za niedogodności - czytamy w oświadczeniu.

Transmisja KSW w serwisie viaplay

Przypomnijmy, że federacja KSW przeniosła transmisje gal do serwisu viaplay w listopadzie 2021 roku. Od tego momentu wydarzenia można oglądać tylko stream online na tej właśnie platformie oraz na KSW TV. Wcześniej transmisje dostępne były w PPV i można było wykupić je u dostawców telewizyjnych takich jak Orange, Vectra, UPC itd.

W walce wieczoru gali KSW 66 Marian Ziółkowski pokonał Borysa Mańkowskiego jednogłośną decyzją sędziów i utrzymał mistrzowski pas kategorii lekkiej. Porażkę zaliczył za to Tomasz Narkun, który także decyzją sędziów przegrał z Ibragimem Chuzhigaevem. Ponadto Michał Materla przez nokaut wygrał z Jasonem Radcliffem.

ZOBACZ WIĘCEJ: KSW 66: Wyniki walk. Kto wygrał walkę Ziółkowski vs Mańkowski?

RadioZET.pl/Twitter