Obserwuj w Google News

KSW 66: Ziółkowski utrzymał, Narkun stracił pas. Potężny nokaut Materli

1 min. czytania
16.01.2022 00:50
Zareaguj Reakcja

KSW 66 - WYNIKI WALK: Marian Ziółkowski pokonał Borysa Mańkowskiego w walce wieczoru na gali KSW 66 po jednogłośnej decyzji sędziów i tym samym obronił pas mistrza wagi lekkiej. Mistrzostwo w kategorii półciężkiej stracił z kolei Tomasz Narkun, który przegrał z Ibragimem Chuzhigaevem. Powracający do oktagonu Michał Materla znokautował Jasona Radcliffe'a. Sprawdź WYNIKI walk na gali KSW 66!

Marian Ziółkowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Marian Ziółkowski pokonał Borysa Mańkowskiego w walce wieczoru gali KSW 66 po jednogłośnej decyzji sędziów i tym samym utrzymał pas wagi lekkiej. Wszyscy arbitrzy punktowali 48-47.

W co-main evencie Tomasz Narkun przegrał z Czeczenem Ibragimem Chuzhigaevem jednogłośną decyzją (wszyscy 48-47), przez co po ponad sześciu latach stracił mistrzowski pas w kategorii półciężkiej.

KSW 66 - WYNIKI WALK: Ziółkowski utrzymał, Narkun stracił pas. Nokaut Materli

Po długiej absencji do oktagonu powrócił z kolei Michał Materla, który w fenomenalnym stylu znokautował Anglika Jasona Radcliffe'a. Polak dokonał tego już w pierwszej rundzie.

Redakcja poleca

Inną wartą uwagi walką był pojedynek Gracjana Szadzińskiego z Francesco Moriccą. Polak w drugiej rundzie efektownie znokautował Włocha. 

Do efektownych poddań doszło również w walkach Donovana Desmaego z Łukaszem Rajewskim i Wojciecha Janusza z Damianem Skarżyńskim. Belg dokonał tego w drugiej, zaś Janusz w pierwszej rundzie.

TAK RELACJONOWALIŚMY 66. GALĘ KSW:

RadioZET.pl