Obserwuj w Google News

KSW 66: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć galę na żywo? Jaka jest cena?

2 min. czytania
15.01.2022 22:20
Zareaguj Reakcja

KSW 66: PPV, CENA, stream i online. Gdzie obejrzeć KSW 66? Jak i gdzie kupić dostęp do gali? Na jakim kanale w TV będzie można oglądać KSW 66? W czasie zmagań zobaczymy powrót Michała Materli i dwie walki o mistrzowskie pasy. KSW 66 - PPV, jak zdobyć dostęp do gali i gdzie oglądać walki MMA? Sprawdź najważniejsze informacje o transmisji KSW 66.

Michał Materla
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

KSW 66: PPV, CENA, czyli jak kupić dostęp do gali i gdzie ją oglądać online, stream w internecie? KSW powraca do Szczecina po siedmiu latach. W sobotę 15 stycznia zawodnicy zmierzą się w Netto Arenie, a kibice nie będą mieli prawa narzekać na brak emocji.

Chociaż ostatnia edycja odbyła się w grudniu, włodarze jednej z najlepszych federacji w Europie nie kazali długo na siebie czekać. Jednym z najgłośniejszych faktów jest powrót do KSW Michała Materli. Legenda polskiego MMA wraca do Konfrontacji Sztuk Walki, w której po raz ostatni pojawił się w listopadzie 2020 roku.

Redakcja poleca

Poza Materlą miłośnicy sztuk walki obejrzą dwa starcia o pasy mistrzowskie na KSW 66. W kategorii lekkiej Borys Mańkowski zmierzy się z Marianem Ziółkowskim, a w półciężkiej Tomasz Narkun podejmie Ibragima Chuzhigaeva.

KSW 66: KARTA WALK. Kto z kim walczy na gali? Jakie są walki?

KSW 66: Gdzie obejrzeć galę online, stream w internecie?

Warto przypomnieć, że KSW 66 odbywa się na nowych zasadach. To znaczy, od grudnia federacja rozpoczęła współpracę z platformą streamingową Viaplay, kończąc swoją przygodę z Polsatem. Dzięki temu do studia wrócił Mateusz Borek, który po odejściu z Polsatu nie mógł brać czynnego udziału w KSW.

Viaplay: CENA, KOSZT, jak i gdzie wykupić, gdzie oglądać SZCZEGÓŁY

Dzięki współpracy z Viaplay cena dostępu do KSW jest niższa, od kwoty, jaką kibice musieli zapłacić w Cyfrowym Polsacie.

KSW 66: PPV, CENA. Jak wykupić dostęp?

KSW 66 nie będzie można obejrzeć w telewizji, ale jedynie w Viaplay. Po wykupieniu miesięcznego pakietu fani MMA zapłacą 34 zł. Jednocześnie to umożliwi im dostęp do mnóstwa filmów i seriali platformy. Wystarczy wejść na stronę viaplay.pl i wyszukać galę KSW 66, aby wykupić dostęp.

KSW 66 na żywo będzie można śledzić na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki live w sobotę od godziny 20.00.

RadioZET.pl