Zamknij

KSW 64: PPV, CENA. Transmisja i stream online. Gdzie i jak kupić dostęp?

23.10.2021 19:35

KSW 64 PPV. Gdzie kupić dostęp? Ile kosztuje PPV na KSW 64? Transmisja TV i online stream KSW 64 - gdzie oglądać galę MMA? Gdzie w sieci obejrzeć KSW 64? Jak kupić dostęp PPV na KSW 64? Sprawdź najważniejsze informacje na temat oglądania KSW 64 w internecie.

KSW 64 PPV, cena, dostęp, transmisja TV
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

KSW 64 odbędzie się w najbliższą sobotę 23 października w łódzkiej Atlas Arenie. Początek następnej edycji gali MMA zaplanowano o godzinie 20:00.

KSW 64: TRANSMISJA

W karcie walk gali KSW 64 znalazło się dziewięć pojedynków. Wśród nich niezwykle emocjonująco zapowiada się starcie Karoliny Owczarz (4-1, 2 Sub) z Sylwią Juśkiewicz (9-6, 6 KO). W walce wieczoru o pas mistrzowski KSW w wadzie koguciej bój stoczy Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) z Bruno Augusto dos Santosem (10-2, 1 KO, 5 Sub). Jednak największą uwagę kibiców przyciąga batalia Mariusza Pudzianowskiego, który wreszcie wystąpi w klatce przeciwko "Bombardierowi" Serigne Ousmane Dii. Z początku walka Pudzianowski - Bombardier w PPV miała odbyć się na 59. edycji KSW. Niestety, Senegalczyka dopadła choroba, która wykluczyła go z udziału w wydarzeniu. Mimo wszystko władze KSW nie zamierzały zapomnieć o temacie i po pewnym czasie, udało im się doprowadzić walkę na KSW 64.

KSW 64 nie będzie można oglądać na żadnym otwartym kanale w TV. Tradycyjnie walki KSW 64 będzie mozna obejrzeć przez PPV w internecie online.

Pudzianowski - Bombardier: Kiedy walka na KSW 64? O której godzinie?

KSW 64: PPV, CENA

Kibice, którzy będą chcieli wykupić dostęp do gali KSW 64 muszą wydać na to wydarzenie 40 złotych. Fani dokonają tego m.in. przez stronę internetową kswtv.com lub przez serwis online Polsat Box Go. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieć dodatkową możliwość wykupienia dostępu do KSW 64 na żywo przez konto klienta, dzięki czemu obejrzą walki MMA na kanale 222 albo 333.

loader

RadioZET.pl