,

KSW 44: O której godzinie walka wieczoru Pudzian vs Bedorf?

Andreas Nicolaides
08.06.2018 19:55

KSW 44: walka Pudzian - Bedorf będzie najciekawszym wydarzeniem gali w Ergo Arenie. Sprawdź, kiedy i o której godzinie walka Pudzian vs Bedorf na KSW 44. Gala KSW 44 na żywo i walka Bedorf - Pudzian online na sport.radiozet.pl.

Pudzian vs Bedorf
fot. MARIUSZ GACZYNSKI/EAST NEWS

Mariusz Pudzianowski staje przed życiowa szansę. Ten pojedynek może otworzyć mu drogę do walki o mistrzostwo federacji KSW wagi ciężkiej. Stanie jednak przed arcytrudnym zadaniem. Jego przeciwnikiem będzie Karol Bedorf, były mistrz tej kategorii wagowej, który ma ogromne chęci na odzyskanie pasa. Zwycięzca walki KSW 44 Pudzian - Bedorf zmierzy się z Philipem de Friesem, który na KSW 43 pokonał Michała Andryszaka i jest aktualnym mistrzem federacji.

KSW 44: Kiedy? Data gali i walki Pudzian - Bedorf

Mariusz Pudzianowski w KSW debiutował w 2009 roku. Od pamiętnej walki z Marcinem Najmanem stoczył 17 walk. Łącznie może pochwalić się rekordem 12 zwycięstw i 5 porażek. Jedna walka została nierozstrzygnięta. Karol Bedorf ma na koncie 17 walk, w tym 14 wygranych. Ostatnio walczył jednak w grudniu 2016 roku, kiedy to przegrał z Fernando Rodriguesem Jr i stracił pas mistrza KSW wagi ciężkiej.

Karta walk KSW 44 to także walki z udziałem Michała Materli, Tomasza Oświecińskiego czy Marcina Wrzoska. Transmisja gali KSW 44 tylko w PPV w TV i online w internecie.

KSW 44: Walka Pudzian - Bedorf: o której godzinie?

Walka Pudzian - Bedorf na KSW 44 będzie walką wieczoru. Odbędzie się więc na sam koniec gali. O której godzinie walka Pudzian vs Bedorf? Około godz. 23.30.

Gala KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Relacja na żywo i walki na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN

Logo radiozet Dzieje się