,

KSW 44: Jak i gdzie obejrzeć galę w TV i internecie? Jak kupić PPV?

Andreas Nicolaides
08.06.2018 20:00

KSW 44 odbędzie się już 9 czerwca w Ergo Arenie. Transmisja KSW 44 w PPV. Jak obejrzeć galę KSW? Gdzie stream KSW 44 za darmo? Sprawdź, ile kosztuje i jak kupić PPV KSW 44 i walki Pudzian - Bedorf. Gala KSW 44 na żywo na sport.radiozet.pl.

KSW 44
fot. YouTube/KSW

KSW 44 stanie pod znakiem walki Pudzian - Bedorf. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z byłym mistrzem federacji KSW w wadze ciężkiej. Bedorf panował w królewskiej kategorii przez ponad trzy lata. Tytuł zdobył w starciu z Pawłem Nastulą we wrześniu. Następnie wygrał cztery kolejne walki. Przegrał dopiero w grudniu 2016 z Fernando Rodriguesem Jr. Zwycięzca walki Pudzian vs Bedorf zmierzy się w starciu o pas wagi ciężkiej z Philipem de Friesem, który na KSW 43 pokonał Michała Andryszaka.

KSW 44 PPV. Jak obejrzeć? Gdzie transmisja gali KSW 44?

Gala KSW 44. PPV oczywiście będzie jedyną formą transmisji. Uzyskać ją można na kilka sposobów. KSW 44 w PPV mogą wykupić abonenci większości dostawców usług TV. KSW 44 online w internecie można oglądać legalnie na dwóch platformach - w Ipla TV i KSW TV. Opłata za PPV KSW 44 we wszystkich przypadkach jest taka sama i wynosi 40 złotych.

Transmisja KSW 44 to jednak nie wszystko. KSW 44 za darmo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki live już 9 czerwca od godz. 20.00.

Karta walk KSW 44 to nie tylko Pudzian - Bedorf. Kibice zobaczą walki z udziałem takich zawodników jak Tomasz Oświeciński, Michał Materla czy Marcin Wrzosek. Tym razem zabraknie np. Popka, ale możemy być pewni, że "Król Albanii" wróci do klatki. Ostatnio bowiem zaliczył dość wstydliwa wpadkę i przegrał z debiutującym w MMA aktorem - Oświecińskim.

KSW 44: Transmisja walki Pudzian - Bedorf w TV i internecie

KSW 44 tylko w PPV w Ergo Arenie to wydarzenie, na które złoży się łącznie dziewięć walk. Walką wieczoru będzie wspomniane wcześniej starcie Pudzian - Bedorf - walka, na która kibice sportów walki w Polsce czekają od dawna. Doczekają się już niebawem - KSW 44 już 9 czerwca.

KSW 44 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN

Logo radiozet Dzieje się