,

KSW 44: Oficjalny trailer gali. Materla poznał rywala [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
17.05.2018 17:40

Federacja KSW prezentuje oficjalny trailer gali KSW 44: The Game, która odbędzie się 9 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. W materiale ujawniona została jedna z ostatnich niewiadomych zbliżającej się gali, przeciwnik byłego mistrza KSW w wadze średniej Michała Materli.

Oficjalny trailer KSW 44
fot. KSW

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Materla vs Zawada na KSW 44

"Cipao" (25-6, 7 KO, 12 Sub) w jednym z głównych pojedynków gali KSW zmierzy się z ostatnim pogromcą Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Martinem Zawadą (28-14-1, 18 KO, 5 Sub). Walka odbędzie się w umownym limicie do 90 kilogramów.

Gala KSW 44: Karta walk

Na gali KSW 44 w walce wieczoru zobaczymy niezwykle oczekiwane starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a byłym mistrzem, Karolem Bedorfem. O wakujący pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. Filip Wolański skrzyżuje rękawice z Danielem Torresem. Berserker ze Szczecina, Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a irlandzki pionier Chris Fields przywita w KSW brazylijskiego bombardiera, Wagnera Prado. Gala KSW 44 rozpocznie się od pojedynku pomiędzy Dawidem Gralką a Sebastianem Przybyszem.

Oficjalny trailer gali KSW 44

RadioZET.pl/KSW/KS

Logo radiozet Dzieje się