,

KSW 44: Wielka gwiazda federacji wraca do klatki!

Andreas Nicolaides
16.04.2018 20:16

Borys Mańkowski wystąpi na gali KSW 44. Karta walk znów będzie więc niezwykle atrakcyjna! Z kim powalczy Borys Mańkowski na KSW 44? Gala odbędzie się już 9 czerwca w Gdańsku. KSW 44 na żywo na sport.radiozet.pl.

KSW 44
fot. Youtube / KSW

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

KSW 44 - walki z udziałem takich zawodników jak Mańkowski zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, że na tej samej gali dojdzie do pojedynku Pudzianowski - Bedorf. A to dopiero początek. Kolejni uczestnicy KSW 44 będą ogłaszani w kolejnych tygodniach. Karta walk KSW 44 z pewnością będzie jednak jedną z najciekawszych w historii. Nie zabraknie też freakfightów - wystąpi na KSW 44 Tomasz Oświeciński. "Strachu" poznał już nawet swojego rywala. Walka Oświeciński - Erko Jun będzie jednym z hitów gali KSW 44 w Gdańsku.

KSW 44: Kto rywalem Mańkowskiego?

Borys Mańkowski na KSW 44 będzie chciał zrobić pierwszy krok w stronę odzyskania pasa mistrzowskiego KSW, który utracił na KSW 41 - w walce z Roberto Soldicem. Wcześniej przegrał też starcie dwóch mistrzów - z Mamedem Khalidovem. Mimo tego wciąż uznawany jest za gwiazdę federacji. Łącznie w MMA stoczył aż 27 walk - wygrał 19. Mistrzowski pas zdobył na KSW 27 w 2014 roku. Bronił go trzykrotnie, stracił we wcześniej wspomnianym starciu z Soldicem.

KSW 44: walki. KARTA WALK

Kto będzie rywalem Mańkowskiego na KSW 44? Tego federacja jeszcze nie ogłosiła. Ma to jednak nastąpić w kolejnych dniach. Następnie czekać będziemy na kolejnych uczestników - karta walk KSW 44 będzie się zapełniać aż do 9 czerwca.

KSW 44 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN

Logo radiozet Dzieje się