,

KSW 44: Wiemy, kiedy odbędzie się gala i walka Pudzianowski - Bedorf!

Andreas Nicolaides
10.04.2018 18:06

KSW 44: Kiedy odbędzie się gala? Data i miejsce Konfrontacji Sztuk Walki 44 została oficjalnie ogłoszona. To będzie hitowa gala KSW, bowiem w walce wieczoru zmierzą się legendy tej organizacji i czołowi zawodnicy wagi ciężkiej: Bedorf vs Pudzianowski. Karta walk KSW 44 będzie imponująca. Transmisja oczywiście w PPV i online w internecie. KSW 44 na żywo na sport.radiozet.pl.

Pudzian - Bedorf, KSW 44
fot. KSW

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

KSW 44 - kiedy? Poznaliśmy odpowiedź na to pytania. Data KSW 44 przypada na 9 czerwca 2018 roku. Gala odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku. Podczas KSW 44 dojdzie do od dawna wyczekiwanego starcia gigantów: Pudzian - Bedorf. Mariusz Pudzianowski miał walczyć już na gali KSW 42, ale zrezygnował ze swojego pojedynku właśnie z powodu potencjalnej walki z Bedorfem. Teraz starcie Pudzianowski - Bedorf zostało potwierdzone oficjalnie. Obaj zawodnicy spotkają się w klatce na KSW 44.

KSW 44
fot.

KSW 44 kiedy? Data i miejsce

Data KSW 44 była mocno wyczekiwana przez kibiców, bowiem na poprzedzającej ją KSW 43 zabraknie największych jej gwiazd. W walce wieczoru wystąpi Damian Janikowski. Nie będzie między innymi Mameda Khalidova, Tomasza Narkuna, Popka czy właśnie Pudzianowskiego. To jednak nie dziwi. W emocjonujące pojedynki obfitowała karta walk KSW 42, podczas której wystąpili Łukasz Jurkowski, Ariane Lipski, Michał Materla i w bezpośrednim starciu w walce wieczoru Khalidov vs Narkun. Na podobnym poziomie będzie prawdopodobnie karta walk KSW 44. Póki co jednak ogłoszona została tylko walka wieczoru Pudzianowski - Bedorf.

W sprzedaży są już bilety KSW 44 - na stronie ebilet.pl.

Pudzianowski - Bedorf. Kiedy walka?

Karol Bedorf to najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej KSW. Był niepokonany od 8 pojedynków, pas dzierżył od 2012 roku. odebrał mu go dopiero w grudniu 2016 roku Fernando Rodrigues Jr. Mariusz Pudzianowski to z kolei zawodnik, który najbardziej przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce. W KSW debiutował w 2009 roku. Wygrał wtedy z Marcinem Najmanem. Łącznie stoczył w MMA 17 walk. 12 wygrał, zaliczył 5 porażek.

KSW 44 na żywo na sport.radiozet.pl. KSW 44. Kiedy? Data - 9 czerwca 2018 roku.

RadioZET.pl/AN

Logo radiozet Dzieje się