Obserwuj w Google News

Odważna deklaracja Joanny Jędrzejczyk. "Wracam i walczę o pas"

1 min. czytania
03.01.2022 22:41
Zareaguj Reakcja

Joanna Jędrzejczyk chce wrócić do UFC i od razu zmierzyć się z najlepszą zawodniczką w wadze słomkowej. Polka opowiedziała o swoich planach w Kanale Sportowym. - Wracam i walczę z numerem jeden – zadeklarowała.

Joanna Jędrzejczyk z jasną deklaracją. "Wracam do UFC i walczę o pas"
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Joanna Jędrzejczyk od 11 miesięcy nie walczyła w UFC, przez co została usunięta z rankingu w swojej kategorii wagowej. Polka przez ten czas nie straciła nic z entuzjazmu i w rozmowie z Kanałem Sportowym zapowiedziała, z kim chce walczyć.

- Wszyscy myślą, że mnie już nie ma w UFC. Jestem, tylko wypadłam z rankingu, bo nie walczyłam już kilkanaście miesięcy, ale wracam i walczę z numerem jeden. Prawdopodobnie będzie to Weili Zhang - powiedziała Joanna Jędrzejczyk w trakcie rozmowy z Kanałem Sportowym.

Joanna Jędrzejczyk: chcę wrócić i walczyć o pas

Jędrzejczyk chce wrócić do walki w tym roku. - Myślałam, że może to być Carla Esparza, ale już potwierdzone, że ona jest następna do walki mistrzowskiej. Jest gdzieś [Maria] Rodriguez, która też już w marcu walczy z Xiaonan Yan, no i zostaje Weili Zhang. Ja nie widzę innej walki - po prostu pójście po pas - zadeklarowała Polka.

Redakcja poleca

Joanna Jędrzejczyk może stoczyć walkę w najbliższych miesiącach. - Dana [White] złożył mi propozycję walki o tytuł mistrzowski, tylko musiałabym czekać do listopada/grudnia, a ja nie chcę czekać. Chcę zawalczyć - tłumaczyła Polka w rozmowie z "Kanałem Sportowym".

RadioZET.pl/PAB