Zamknij

Zaganiała Najmana do pracy. Reakcja starszej mieszkanki Wielunia podbija sieć

27.01.2022 22:34

Nieoczekiwaną gwiazdą środowych protestów pod Urzędem Miasta w Wieluniu została starsza mieszkanka tego miasta. Kiedy zobaczyła skandującego Marcina Najmana, wkroczyła do akcji i... zaczęła zaganiać go do pracy.

Wieluń
fot. Facebook/Kulisy Powiatu/screen

W środę po południu doszło w Wieluniu do konfrontacji Krzysztofa Stanowskiego z Marcinem Najmanem. Współprowadzący "Kanał Sportowy" przyjechał do miasta, aby spróbować nakłonić burmistrza Pawła Okrasę do wycofania się z organizacji gali MMA-VIP 4, której właścicielem jest "El Testosteron", a której twarzą został niedawno pruszkowski gangster Andrzej Zieliński ps. "Słowik". Jak już wiadomo, dziennikarz nic nie wskórał.

Zanim doszło jednak do słownego starcia pomiędzy Stanowskim a Najmanem, dużo działo się również pod budynkiem Urzędu Miasta. Najman stał tam ze swoimi ludźmi, którzy trzymali transparent o treści: "Konstytucyjne prawo do pracy dla każdego Polaka!!!" i nie stronił od złośliwych okrzyków w stronę popularnego "Stana".

Goniła Najmana "do roboty". Reakcja starszej mieszkanki Wielunia podbija sieć

Gwiazdą internetu nieoczekiwanie została jednak pewna starsza mieszkanka Wielunia, która oburzyła się, gdy zobaczyła protestujący tłum ludzi i zwróciła się wprost do byłego pięściarza. Krótka dyskusja zawodnika MMA ze starszą panią szybko stała się hitem internetu.

- Za robotę się wziąć - zaczęła zdenerwowana mieszkanka Wielunia.
- Ale Stanowski nie pozwala pracować - odpowiedział Najman.
- Kto nie pozwala? - dopytała kobieta.
- Stanowski, taki łachmyta, który przeszkadza ludziom pracować - rzucił "El Testosteron".
- Taki sam jak pan! Roboty jest potąd, ale wam się robić nie chce - wypaliła wielunianka, po czym zniknęła w budynku Urzędu.

Mieszkanka Wielunia do Najmana: "Ciekawe, czy pan cokolwiek umie robić"

To nie był jednak koniec tej historii. Po chwili starsza pani ponownie zaczepiła Najmana:

- Pytam się pana, pan pracy nie ma? To ja pana zatrudnię. Ciekawe, czy pan cokolwiek umie robić - krzyczała.

Zabawną scenę z Wielunia można zobaczyć w poniższej transmisji na żywo z całego "wydarzenia" prowadzonej przez facebookowy profil "Kulis Powiatowych". "Część pierwsza" zaczyna się około 1:30, zaś "druga" - od 4:30.

RadioZET.pl/Facebook/Kulisy Powiatowe