Obserwuj w Google News

Ferrari vs Scarface GODZINA. O której początek walki HIGH League 4?

1 min. czytania
17.09.2022 20:58
Zareaguj Reakcja

Ferrari vs Scarface GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka Amadeusza Ferrariego z Pawłem "Scarfacem" Bombą na HIGH League 4. Relacja i wyniki wszystkich walk na żywo już dzisiaj na naszym portalu.

Ferrari vs Scarface GODZINA
fot. mat. pras. HIGH League

Amadeusz Ferrari i Paweł "Scarface" Bomba to jeden z największych konfliktów w historii HIGH League. Wyjaśniony zostanie już w sobotę, 17 września. Faworytem tego starcia wydaje się być dużo bardziej zaprawiony w boju Ferrari. Tak też stawiają bukmacherzy. Jak dobrze jednak wiemy, MMA potrafi zaskoczyć. Niejednokrotnie już byliśmy świadkami zaskakujących werdyktów.

Redakcja poleca

Atutem po stronie Amadeusza Roślika będzie z pewnością też jego trener. Mirosław Okniński powszechnie uważany jest za jednego z najlepszych w Polsce szkoleniowców mieszanych sportów walki. Z drugiej strony dobre wsparcie mentalne będzie mieć też Bomba. W jego narożniku stanie jeden z największych wrogów Ferrariego - Adrian "Polak" Polański.

HIGH League 4: Ferrari vs Bomba GODZINA

Karta walk HIGH League 4 to oczywiście nie tylko starcie Ferrari vs Scarface. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Lexy Chaplin z Natsu, a wcześniej odbędzie się tez bardzo emocjonująca walka Szpilka vs Denis. Gala HIGH League 4 odbędzie się już w sobotę. Walka Ferrari vs Scarface rozpocznie się prawdopodobnie około godziny 21.45-22.00.

Gala HIGH League 4 na żywo na naszym portalu. Relacja live w sobotę od godziny 20.00.

RadioZET.pl