,

Fame MMA potwierdza: Popek przejdzie operację. Kto rywalem Kizo?

03.03.2021 08:45

Popek nie zawalczy z Kizo na gali Fame MMA 9 - potwierdziła w oficjalnym komunikacie federacja. Trwają poszukiwania nowego rywala. Organizacja prowadzi rozmowy z pięcioma zawodnikami.

Popek, Fame MMA 9
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
  • Popek nie zawalczy na Fame MMA 9 z powodu kontuzji
  • Fame MMA szuka nowego rywala w walce wieczoru dla Kizo
  • Fame MMA 9 odbędzie się już w sobotę, 6 marca. Początek o godz. 19.30

Fama MMA 9 odbędzie się już w sobotę, 6 marca, dlatego znalezienie nowego rywala dla Kizo w tak krótkim czasie nie jest łatwym zadaniem. Federacja Fame MMA potwierdziła jednak, że ma już kandydatów do zastąpienia Króla Albanii.

- Paweł POPEK Mikołajuw doznał kontuzji - wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem KIZO Wozińskim - czytamy w oficjalnym komunikacie Fame MMA.

Król Albanii w czwartek ma przejść operację.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Fame MMA 9: Kto będzie rywalem Kizo?

Kto będzie rywalem Kizo na Fame MMA 9?

- Intensywnie szukamy nowego przeciwnika dla Kizo. Dostaliśmy kilkanaście propozycji. Są to bardzo ciekawe zestawienia. Prowadzimy aktualnie rozmowy z pięcioma potencjalnymi przeciwnikami Patryka. Najpóźniej w czwartek poznacie nowego rywala. Ze względu na fakt, iż sytuacja ta wydarzyła się na 4 dni przed galą, ostateczną decyzję w wyborze przeciwnika, jak i warunków dotyczących formuły, zostawiamy Kizo i jego narożnikowi. Będziemy Was informować na bieżąco - przekazała federacja.

Pozostaje zatem poczekać do czwartku, kiedy to oficjalnie poznamy nazwisko nowego rywala Kizo.

Gala Fame MMA 9 na żywo już w sobotę, 6 marca. Relacja i walki live na sport.radiozet.pl.

Logo radiozet Dzieje się