,

Fame MMA 9: transmisja treningu i ceremonii ważenia ONLINE. Gdzie oglądać?

05.03.2021 13:05

Fame MMA 9 TRANSMISJA: media treningu i ceremonii ważenia. Już w piątek 5 marca  odbędzie się trening i ważenie przed kolejną galą Fame MMA. W sobotę do klatki wejdą m.in. Kizo, Arab czy Wardęga. Transmisja media treningu i ceremonii ważenia Fame MMA 9 będzie dostępna na kanale Youtube Fame MMA. Sprawdź, gdzie można ją obejrzeć.  

Fame MMA 9: transmisja treningu i ceremonii ważenia ONLINE. Gdzie oglądać?
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER
  • Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę, 6 marca, o godzinie 19.30
  • Galę poprzedzi media trening i ceremonia ważenia, zaplanowane na godzinę 17 w piątek 
  • Transmisja Fame MMA 9 będzie dostępna tylko przez stream online w systemie PPV
  • Relacja i walki na żywo Fame MMA 9 na sport.radiozet.pl.

Galę Fame MMA 9 poprzedzi media trening i ceremonia ważenia. Zobaczymy w ich trakcie zawodników FM, czyli m.in. Sylwestra Wardęgę, Kamilę Wybrańczyk - partnerkę Artura Szpilki, Kiza i Gabriela "Araba" Al-Sulwi.

Fame MMA 9. Transmisja w PPV. Gdzie i jak obejrzeć?

Media trening i ceremonia ważenia przed Fame MMA 9 odbędzie się 5 marca o godzinie 17. Transmisję przeprowadzi oficjalny kanał Fame MMA. 

Fame MMA 9. Transmisja w PPV. Gdzie i jak obejrzeć?

Na gali Fame MMA 9 dojdzie aż do 10 pojedynków.

Gala Fame MMA 9 transmitowana będzie w systemie PPV. To oznacza, że za dostęp do wydarzenia trzeba będzie zapłacić. Transmisja Fame MMA 9 dostępna będzie tylko online stream w internecie.

Gdzie obejrzeć galę Fame MMA 9? Transmisję przeprowadzi oficjalna strona federacji - famemma.tv. Ile kosztuje PPV? Cena wynosić będzie 23,99 zł.

KARTA WALK FAME MMA 9. KTO WALCZY NA GALI?

Transmisja Fame MMA. Walki na żywo w internecie, online

Można też wybrać droższy pakiet. Za dodatkową opłatą otrzymać można bonusy, takie jak dłuższy dostęp do zapisu transmisji z gali czy możliwość obejrzenia loży szyderców.

Fame MMA 9 na żywo odbędzie się w sobotę, 6 marca. Transmisja PPV od godz. 19.30. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/FAME MMA

Logo radiozet Dzieje się