,

Fame MMA 9: Transmisja i gala ONLINE. Walki - gdzie obejrzeć STREAM?

05.03.2021 08:00

Fame MMA 9 TRANSMISJA - PPV: Już dziś odbędzie się kolejna gala Fame MMA. Tym razem do klatki wejdą m.in. Kizo, Arab czy Wardęga. Transmisja Fame MMA 9 będzie dostępna tylko w PPV w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć galę i walki stream online. Fame MMA 9 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja z wydarzenia trwa.

Fame MMA 9 transmisja PPV
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS
  • Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę, 6 marca, o godzinie 19.30
  • Transmisja Fame MMA 9 dostępna będzie tylko stream online w systemie PPV
  • Relacja i walki na żywo Fame MMA 9 na sport.radiozet.pl.

Fame MMA 9 przyniesie ze sobą walki znanych już gwiazd federacji, takich jak Popek, ale nie zabraknie też głośnych debiutów. Pierwszy raz do walki staną m.in. Sylwester Wardęga i Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki. Jeśli chodzi o Kizo, to jego rywalem miał być Popek, ale "Król Albanii" złamał rękę. Zastąpi go Gabriel "Arab" Al-Sulwi. Panowie spotkają się w walce wieczoru Fame MMA 9. Przed nimi do klatki wejdzie wspomniany Wardęga, który skrzyżuje rękawice z Kacprem Blonskym. Rywalką Kamiszki będzie za to Zusje.

Fame MMA 9. Transmisja w PPV. Gdzie i jak obejrzeć?

Bardzo ciekawie zapowiada się też starcie Kubańczyka i Marcina Malczyńskiego. Łącznie na gali Fame MMA 9 dojdzie aż do 10 pojedynków.

Gala Fame MMA 9 transmitowana będzie w systemie PPV. To oznacza, że za dostęp do wydarzenia trzeba będzie zapłacić. Transmisja Fame MMA 9 dostępna będzie tylko online stream w internecie.

Gdzie obejrzeć galę Fame MMA 9? Transmisję przeprowadzi oficjalny kanał federacji, dostępny na stronie famemma.tv. Ile kosztuje PPV? Do 4 marca transmisję gali można było wykupić w promocyjnej cenie - za 19,99 zł. Obecnie cena wynosi 23,99 zł.

KARTA WALK FAME MMA 9. KTO WALCZY NA GALI?

Transmisja Fame MMA. Walki na żywo w internecie, online

To oczywiście najtańsza metoda płatności i dostęp jedynie do transmisji gali. Za dodatkową opłatą otrzymać można bonusy, takie jak dłuższy dostęp do zapisu transmisji z gali czy możliwość obejrzenia loży szyderców.

Fame MMA 9 na żywo odbędzie się w sobotę, 6 marca. Transmisja PPV od godz. 19.30. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl.

Logo radiozet Dzieje się