,

Fame MMA 9: Kizo - Arab GODZINA walki. Kiedy i o której godzinie?

05.03.2021 08:00

Kizo vs Arab: GODZINA walki wieczoru gali Fame MMA 9. Kiedy i o której godzinie odbędzie się walka wieczoru gali Fame MMA 9, w której Patryk Woziński zmierzy się z Gabrielem Al-Sulwim. DATA i GODZINA walki Kizo - Arab. Fame MMA 9 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja z tego wydarzenia trwa!

Kizo vs Arab na Fame MMA 9, GODZINA
fot. Fame MMA/Facebook
  • Kizo vs Arab będzie walką wieczoru gali Fame MMA 9
  • Początkowo Patryk Woziński miał się zmierzyć z "Popkiem", ale Pawła Mikołajuwa z udziału w wydarzeniu wykluczyła kontuzja
  • Sprawdź, kiedy i o któej godzinie odbędzie się walka Kizo vs Arab [GODZINA, DATA]

Kizo vs Arab: GODZINA. Pierwotnie w walce wieczoru gali Fame MMA 9 Patryk "Kizo" Woziński miał skrzyżować rękawice z Pawełem "Popkiem Monsterem" Mikołajuwem, ale "Król Albanii" na cztery dni przed pojedynkiem złamał rękę i będzie musiał poddać się operacji. Organizacja szukała zastępstwa i - jak zapewniała - chętnych nie brakowało. Padło ostatecznie się Gabriela "Araba" Al-Sulwiego.

Kizo po raz drugi stanie w klatce Fame MMA. Debiutu na gali numer 4 nie wspomina jednak najlepiej, bo przegrał przez techniczny nokaut z Marcinem "Mielonidasem" Makowskim. Dla niego rywalizacja z "Arabem" wcale nie musi być łatwiejsza od konfrontacji z doświadczonym m.in. w KSW "Popkiem".

Kizo vs Arab GODZINA: Kiedy i o której walka na Fame MMA 9?

Gabriel Al-Sulwi w przeszłości walczył dla FEN i oba swoje pojedynki wygrał: najpierw w formule MMA z Bartłomiejem Brzezińskim, a potem na zasadach boksu z "Wujkiem Samo Zło". Na Fame MMA również pojawi się drugi raz, ale on swoje premierowe starcie wygrał przez jednogłośną decyzję z Pawłem "Tiborim" Tyburskim.

Walka Kizo vs Arab odbędzie się w boksie.

Karta walka gali Fame MMA 9 liczy aż dziesięć pojedynków. Bezpośrednio przed "głównym daniem" w klatce dojdzie do konfrontacji Wardęga vs Blonsky.

Kizo vs Arab: GODZINA i DATA walki wieczoru Fame MMA 9

Walka Kizo vs Arab na gali Fame MMA 9 odbędzie w sobotę 6 marca ok. godz. 23.30 Fame MMA 9 na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 19:30.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się