,

Fame MMA 9 GODZINA: Kiedy, o której godzinie odbędzie się gala?

05.03.2021 08:00

Fame MMA 9 - GODZINA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się najbliższa gala Fame MMA? DATA i GODZINA gali Fame MMA 9. Znamy termin kolejnego wydarzenia pod szyldem Fame MMA. Sprawdź szczegóły. Fame MMA 9 na żywo już dziś na sport.radiozet.pl.

Fame MMA 9 DATA
fot. Fame MMA/Instagram
  • Gala Fame MMA 9 zapowiada się niezwykle interesująco; w karcie walk znaleźli się m.in. Kizo, Sylwester Wardęga i Kamila Wybrańczyk
  • To będzie pierwsza tegoroczna gala pod szyldem Fame MMA
  • Sprawdź szczegóły gali Fame MMA 9: kiedy i o której odbędzie się to wydarzenie? [DATA, GODZINA]

Fame MMA 9 będzie pierwszą galą tej federacji w 2021 roku. Poprzednie wydarzenie odbyło się w listopadzie 2020 roku i zakończyło się głośnym skandalem z udziałem Marcina Najmana i Kasjusza Życińskiego. "El Testosteron" złamał zasady i został zdyskwalifikowany, a następnie ukarany przez organizatorów. W walce wieczoru Kacper Blonsky pokonał jednogłośną decyzją sędziów Marcina Dubiela.

Karta walk gali Fame MMA 9 prezentuje się niezwykle interesująco. W klatce zadebiutują youtuber Sylwester Wardęga i partnerka pięściarza Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk, która zmierzy się z doświadczoną już w mieszanych sztukach walki Zusje, znaną wcześniej jako Luxuria Astaroth. "Głównym daniem" miało być starcie raperów - Pawła "Popka Monstera" Mikołajuwa oraz Patryka "Kizo" Wozińskiego. Niestety Król Albanii doznał kontuzji. Ostatecznie z Kizo zmierzy się Gabriel "Arab" Al-Sulwi.

Fame MMA 9 - DATA, GODZINA. Kiedy i o której gala?

Fame MMA z każdą kolejną galą zyskuje na popularności. W klatce walczą często zawodnicy niedoświadczeni, niemający wcześniej do czynienia ze sportami walki bądź tacy, którzy znaleźli się na zakręcie swoich karier. To są celebryci, youtuberzy, muzycy czy uczestnicy różnego rodzaju reality show.

Fame MMA 9 - gala: GODZINA, DATA. Kiedy i o której się odbędzie?

Gala Fame MMA 9 na żywo odbędzie się 6 marca o godz. 20. Transmisja tylko w PPV.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się