Obserwuj w Google News

Fame MMA 16: DATA, GODZINA. Kiedy kolejna gala Fame?

1 min. czytania
26.09.2022 12:27
Zareaguj Reakcja

Fame MMA 16: data kolejnej gali. Tym razem do oktagonu wejdzie m.in. Robert Pasut, Marcin Dubiel, Natan Marcoń, a także Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk. Sprawdź, kiedy rozpocznie się Fame MMA 16.

Fame MMA 16: DATA, GODZINA. Kiedy kolejna gala Fame?
fot. Karol Makurat/REPORTER

Gala Fame MMA 16 odbędzie się niespełna cztery miesiące po zakończeniu poprzedniej imprezy tej federacji. Tym razem starcia będą zorganizowane w Arenie Gliwice. Główni bohaterzy gali to w dużej mierze postacie znane kibicom Fame - Patryk "Bandura" Bandurski, Dawid "Dzinold" Rzeźnik, Robert "Sutonator" Pasut, Mateusz "Matt Meknife" Janusz, Marcin Dubiel, a także Mateusz "Tromba" Trąbka.

Federacja ogłosiła już, że na gali odbędą się też walki debiutantów. "Dwóch z nich już ogłosiliśmy - duet Bungee, czyli Bandura i Dzinold. Kim jest pozostała trójka?" - pytano na profilu Fame na Twitterze. Informacje dotyczące zawodników najprawdopodobniej poznamy na konferencji, która odbędzie się w poniedziałek 26 września o godz. 20. 

Redakcja poleca

Fame MMA 16: Kiedy odbędzie się gala? [DATA]

Fame MMA 16 odbędzie się w sobotę, 5 listopada, w Arenie Gliwice. Wiadomo już, że na gali odbędzie się 10 pojedynków w oktagonie. Nie będzie dodatkowych aren walk: ringu rzymskiego, czy klatki. Sprzedaż biletów na galę rozpocznie się po konferencji.

RadioZET.pl