Zamknij
Popek Monster
  • P4
  • P3
  • P2
  • 4 Zobacz
fot. Instagram/Popek Monster

Popek Monster przyzwyczaił kibiców do swojego charakterystycznego wyglądu. Ostatnio jednak przeszedł lekką zmianę i poszedł w kierunku bardziej zwyczajnego wizerunku. Zobacz, jak wygląda teraz "Król Albanii".

Popek Monster wciąż wyróżnia się skaryfikacjami i tatuażami, ale zmianie uległa jego fryzura. Raper i zawodnik MMA zdecydował się zapuścić włosy. Początkowo farbował je na blond, teraz zdecydował się na kolor czarny. - Wyglądasz jak młody bóg - piszą na Instagramie internauci.

Oprócz tego, że Popek chwali się w swoich mediach społecznościowych zmianą wizerunku, często publikuje też materiały z treningów. "Król Albanii" z miesiąca na miesiąc jest w coraz lepszej formie.

Walka Popek vs Murański na Fame MMA 13?

Kibice wciąż czekają na informacje w sprawie kolejnej walki Popka. Wielu spekuluje, że raper pojawi się w klatce podczas gali Fame MMA 13, a jego rywalem będzie Jacek Murański. Choć to scenariusz prawdopodobny, wciąż jeszcze nie został potwierdzony. Przypomnijmy, że Popek miał ostatnio walczyć na gali Fame MMA 9 z Kizo, ale w ostatniej chwili doznał kontuzji ręki i musiał wycofać się z rywalizacji.

loader

Data wspomnianej gali Fame MMA 13 nie została jeszcze ogłoszona. Wcześniej - 20 listopada tego roku - odbędzie się gala Fame MMA 12. Zobaczymy na niej m.in. walki z udziałem takich zawodników jak "Don Kasjo", Marcin Wrzosek, Arkadiusz Tańcula, Adrian "Polak" Polański czy Krystian "Krycha" Wilczak.