,

Szokujące fakty ws. śmierci Kosteckiego. Siostra ujawnia szczegóły

07.07.2020 08:36

Siostra Dawida Kosteckiego w rozmowie z reżyserem Patrykiem Vegą zdradziła, że trzy dni przed śmiercią, były pięściarz wykonał ważny telefon do swojej żony. Tym samym rodzina „Cygana” nie wierzy w jego samobójstwo.

Nowe fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego
fot. TOMASZ JAGODZINSKI/East News

Już we wrześniu do kin trafi nowy film Patryka Vegi „Pętla”. Reżyser przedstawia w nim historię afery podkarpackiej, z która powiązany miał być Dawid Kostecki. Vega opublikował na Facebooku rozmowę z siostrą „Cygana”, która ujawniła kolejne szczegóły ws. jego śmierci. Podczas wywiadu, kobieta przyznała, że trzy dni przed śmiercią, były pięściarz dzwonił do swojej żony.

- Jestem przekonana, że go zamordowali. Przede wszystkim, dzwonił trzy dni przed śmiercią do żony Edyty i mówił jej, że czuje się niepewnie. Że czuje, że coś wobec jego osoby się naw*******la – powiedziała Estera Kostecka.

Dramatyczne wyznanie syna Dawida Kosteckiego. Ujawnił ostatnie słowa ojca

- Nie wierzę, że on sam się zabił. Ktoś mu pomógł w tym - dodała żona Edyta.

Dawid Kostecki nie żyje

Dawid Kostecki zmarł na początku sierpnia zeszłego roku. Były pięściarz został znaleziony martwy w celi zakładu karnego na warszawskiej Białołęce. Współwięźniowie niczego nie zauważyli, bo „Cygan” wcześniej przykrył się kocem. Tragedia miała mieć miejsce nad ranem. Chociaż sprawą zajęła się prokuratura, ostatecznie jako przyczynę zgonu podano samobójstwo.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/