Zamknij

Rywal Kownackiego został zastrzelony. Jechał na świąteczne spotkanie z rodziną

27.12.2021 20:32

Danny Kelly nie żyje. Były rywal Adama Kownackiego został zastrzelony w czasie podróży z rodziną na świąteczne spotkanie.

Walka Kownackiego
fot. YouTube screen

Danny Kelly nie żyje. Pięściarz podróżował w Wigilię razem ze swoją partnerką i trójką dzieci na rodzinny obiad. W czasie jazdy zatrzymał się na jednym ze skrzyżowań. Kiedy czekał na zmianę świateł, do pojazdu podbiegł nieznany napastnik i oddał strzały w kierunku auta, trafiając w zawodnika. Niestety, Amerykanin zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Pasażerowie wyszli cało z tego ataku.

Policja prowadzi śledztwo i poszukuje sprawcę zbrodni. Zdaniem partnerki Kelly'ego, sportowiec nie miał żadnych wrogów. Funkcjonariusze wyznaczyli nagrodę za mordercę w wysokości 25 tysięcy dolarów.

Rywal Kownackiego nie żyje. Został zastrzelony

Danny Kelly był rywalem Adama Kownackiego w styczniu 2016 roku na gali Wilder - Szpilka. Wtedy górą w starciu był Polak, który pokonał rywala po jednogłośnej decyzji sędziów 79:73 i dwa razy po 80:72.

Kelly dziewięciokrotnie nokautował swoich przeciwników. W całej karierze odnotował kilka sukcesów, wygrywając między innymi z Trevorem Bryanem i Nickiem Kisnerem.

Miał 30 lat.

RadioZET.pl