,

Conor McGregor z poważnymi zarzutami. Zawodnik dopuścił się napaści na tle seksualnym?

Maciej Walasek
27.03.2019 11:14

Conor McGregor dopiero, co zakończył karierę, a już musi zmierzyć się z poważnymi kłopotami. Były mistrz UFC miał dopuścić się napaści na tle seksualnym na kobietę w hotelu w Dublinie w zeszłym roku. „New York Times” informuje, że w Irlandii rozpoczęto śledztwo w tej sprawie.

Conor McGregor
fot. AP/Associated Press/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Conor McGregor zaskoczył świat sportów walki, publikując krótkie oświadczenie, w którym ogłosił zakończenie kariery w MMA. Kilka godzin po tym zaskakującym komunikacie, „New York Times” poinformował, że policja w Irlandii wszczęła śledztwo wobec byłego mistrza UFC. Funkcjonariusze badają sprawę, w której McGregor został oskarżony o napaść na tle seksualnym.

 

Conor McGregor: Napaść na tle seksualnym - zarzuty

Amerykańska gazeta podała, że 30-latek dopuścił się przestępstwa na kobiecie w irlandzkim hotelu Beacon w Dublinie w grudniu ubiegłego roku. Niemniej jednak tamtejsze prawo, Irlandczyk nie mógł zostać posądzony i pozostał anonimowy do momentu zapadnięcia wyroku.

Zobacz także

W przeszłości Conor McGregor był zamieszany w wiele skandali. Między innymi przed Galą UFC 223, były mistrz zaatakował autobus i ranił jednego z zawodników.

RadioZET.pl/nytimes.com/MW

Logo radiozet Dzieje się