Obserwuj w Google News

Boniek odpowiada Najmanowi. Szyderczy wpis byłego prezesa PZPN-u

1 min. czytania
17.02.2022 11:01
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował filmik, na którym pokazuje, jak przygotowuje się do swojej walki na MMA-VIP. Wideo nie uszło uwadze Zbigniewa Bońka, który w prześmiewczy sposób odpowiedział na nagranie.

Zbigniew Boniek
fot. Tomasz Jedrzejowski/REPORTER/East News

Marcin Najman wzbudził ogromną kontrowersję swoją galą  MMA-VIP. Kontakt z byłym gangsterem i szefem mafii pruszkowskiej "Słowikiem", który okazał się być współwłaścicielem całego przedsięwzięcia, był szeroko krytykowany w mediach społecznościowych.

Obecnie szum wokół gali delikatnie przycichł, chociaż Najman dalej stara się jak może, aby ją wypromować. Na swoim Twitterze umieścił ostatnio filmik, w którym pokazuje kilka kopnięć w worek. "Po jednym już chyba nie będzie co zbierać… MMA-VIP 4 nadchodzi!" - napisał.

Redakcja poleca

Boniek w szyderczy sposób odpowiada Najmanowi

Niespodziewanie swoje zdanie na temat walki Najman - Misiek z Nadarzyna postanowił wyrazić były prezes PZPN-u Zbigniew Boniek. "Przecież ten twój rywal już po sześćdziesiątce, na ryby z nim możesz pójść, wódeczki się napić… Broń Boże nie bij go" - zripostował.

Na reakcję 42-latka nie trzeba było długo czekać. "Zbyszku, ja odnoszę wrażenie, że on chce Ci coś udowodnić" - odpowiedział.

RadioZET.pl/Twitter/Zbigniew Boniek/Marcin Najman