Zamknij

Awantura po Fame MMA 13. Ferrari rzucił się bronić przyjaciółki [WIDEO]

27.03.2022 09:50

Amadeusz "Ferrari" Roślik w trakcie wywiadu po gali Fame MMA 13 stanął w obronie przyjaciółki. "Władca piekieł" szybko wyjaśnił hejtera, który w chamski sposób obraził zawodniczkę Prime Show MMA, "Queen of the black". Jak sam powiedział, "wymierzył mu lekkiego liścia". Do sieci trafiło wideo z tego wydarzenia.

Amadeusz "Ferrari" Roślik, Queen of the black
fot. YouTube

Ferrari znany jest z wybuchowego charakteru, ale też stawania w obronie innych ludzi. Kolejny tego przykład dał po walce z Adrianem "Polakiem" Polańskim na Fame MMA 13.

"Władca piekieł" przerwał wywiad dla TV Reklama po tym, jak usłyszał, że ktoś obraził jego przyjaciółkę, znaną z występu na gali Prime Show MMA, "Queen od the black". - Typ podszedł do mnie i zapytał, czy pokaże mu cycki. Dawał mi pieniądze i pytał, czy tyle starczy - opisywała sytuację sama Queen. Jak zauważyć można na nagraniach, w "wyprostowaniu" hejtera Ferrariemu pomagał jego ojciec.

- Lekkiego dostał, z otwartej ręki - mówił po wszystkim Ferrari.

UWAGA! W MATERIALE WYSTĘPUJE WULGARNE SŁOWNICTWO

Walka Ferrari vs Polak zakończyła się przegraną Roślika przez niejednogłośną decyzję sędziów. Panowie stoczą rewanż w formule MMA już na gali Fame MMA 14, która odbędzie się 14 maja w Krakowie.

RadioZET.pl