Tak brzmiały ostatnie słowa opublikowane przez Walusia. "Chwila prawdy"

27.11.2021 14:10

Artur "Waluś” Walczak w piątek zmarł w szpitalu po tragicznym wypadku, do którego doszło  na gali PunchDown 5. Internauci przypominają ostatnie słowa opublikowane przez strongmena na jego Facebooku. „Zbliża się chwila prawdy” – napisał Waluś.

Artur Waluś Walczak - ostatnie słowa Tak brzmiały ostatnie słowa "Walusia"
fot. TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News

Artur Walczak zmarł w piątkowy ranek we wrocławskim szpitalu. Od ponad miesiąca był w śpiączce farmakologicznej. - Przyczyną śmierci  była niewydolność wielonarządowa z powodu nieodwracalnego uszkodzenia centralnego układu nerwowego - poinformowała dziennikarka Radia ZET, Grażyna Wiatr. Sprawę wyjaśnia prokuratura. 

Artur Walczak doznał poważnego urazu podczas gali PunchDown5. Bił się na niej z Dawidem "Zalesiem" Zalewskim. Po jednym z ciosów "Waluś" stracił przytomność i musiał zostać odwieziony do szpitala. Tam przez ponad miesiąc trwała walka o jego życie.

Ostatnie słowa Artura "Walusia" Walczaka. "Zacznie się chwila prawdy"

W dniu pojedynku na „plaskacze” Walczak opublikował na Facebooku wpis. „A więc jeszcze kilka godzin i zacznie się Chwila Prawdy. Mam prośbę, by do końca gali nie próbować się kontaktować ze mną” – napisał na Facebooku.

Przed walką Waluś pisał też, że przed nim „chwila wielkiej próby”, a także pokazywał, jak przygotowuje się do imprezy.

loader

RadioZET.pl/