Zamknij

Artur Szpilka o MMA, powrocie do boksu, kibicach i walce w HIGH League

Andreas Nicolaides
29.08.2022 16:02

Artur Szpilka w programie "Na gołe pięści" w Radiu ZET wypowiedział się na temat nadchodzącej walki w HIGH League z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Odpowiedział też na pytania, dlaczego zdecydował się na przejście do MMA, czy planuje wrócić jeszcze do boksu i jak wyglądają jego relacje z kibicami.

Artur Szpilka
fot. RadioZET.pl

- Trenuję teraz dwa razy dziennie. Ciężko mi to pogodzić z obowiązkami medialnymi, chyba że mam taki obowiązek z HIGH League czy KSW - powiedział "Szpila".

Artur Szpilka o swojej przygodzie w MMA

Dlaczego właśnie teraz zdecydował zamienić boks na MMA? - Po prostu poczułem, że chcę spróbować czegoś nowego. Na początku myślałem, że to nie przejdzie, ale teraz bardzo mi się podoba. Póki co to tylko przygoda. Dobrze się bawię i nie narzucam sobie żadnej presji, tym bardziej po doświadczeniach, jakie miałem w boksie - podkreślił.

Zapytaliśmy go też, czy planuje jeszcze wrócić do boksu. - Na razie nie - skwitował krótko. Nie chciał też poruszać tematu potencjalnej walki z "Don Kasjo". - Na razie nie ma tego tematu, bo jest Denis. Teoretycznie taka walka jest realna, ale nie skupiam się na tym. Najważniejsza jest dla mnie walka 17 września - podkreślił.

loader

W dalszej części rozmowy Szpilka odniósł się także do swoich relacji z kibicami, a także opowiedział o swoim sztabie szkoleniowym.

"Na gołe pięści" w Radiu ZET - Artur Szpilka

RadioZET.pl