Zamknij

Adam Kownacki został ojcem. Niecodzienne zdjęcie ze szpitala

15.10.2021 20:57

Adam Kownacki pochwalił się w mediach społecznościowych, że został ojcem. Zdjęcie być może nie wywoływałoby takich emocji, gdyby nie fakt, że pięściarz jest na nim mocno poobijany.

Adam Kownacki
fot. AL BELLO/Getty AFP/East News
  1. Adam Kownacki - dzieci, żona
  2. Adam Kownacki - walki

Opuchlizna jest oczywiście wynikiem ostatniej walki z Robertem Heleniusem, podczas której Kownacki doznał złamania kości oczodołu. Do zdarzenia doszło już w pierwszej rundzie. Mimo że Polak próbował przeciwstawić się rywalowi, ostatecznie po raz drugi w karierze musiał uznać jego wyższość.

Adam Kownacki - dzieci, żona

Urodzony w Łomży zawodnik nie miał jednak zbyt dużo czasu, by opłakiwać porażkę. Kilka dni po niej nadeszła cudowna wiadomość o narodzinach dziecka. W piątek "Baby Face" przekazał fanom, że na świat przyszedł jego syn - Teddy. Dodajmy, że to drugie dziecko Kownackiego i jego żony Justyny. Pierwszy syn - Kazimierz przyszedł na świat w sierpniu 2019 roku.

Adam Kownacki - walki

Adam Kownacki stoczył w karierze 22 zawodowe walki. Wygrał 20, w tym między innymi z Arturem Szpilką, Charlsem Martinem czy Chrisem Arreolą. W ostatnich dwóch musiał jednak uznać wyższość wspomnianego już Roberta Heleniusa.

RadioZET.pl