Zamknij

Adam Kownacki zamieścił poruszający wpis. Odszedł jego przyjaciel

01.07.2020 11:48

Adam Kownacki opublikował poruszający wpis w mediach społecznościowych. W Światowy Dzień Psa, pięściarz wspomina swojego czworonoga, który odszedł w przeddzień międzynarodowego święta.

Adam Kownacki wspomina swojego czworonoga
fot. Wojciech KUBIK/East News

Adam Kownacki na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Za Oceanem, 31-latek przygotowuje się do kolejnych walk i wyzwań, które przed nim stoją. W ostatnim starciu przed wybuchem pandemii koronawirusa, pięściarz mierzył się z Robertem Heleniusem, który ostatecznie okazał się lepszy od Polaka. Teraz zawodnik z Łomży pozostaje zdeterminowany i mocno trenuje przed powrotem na ring. W międzyczasie musi zmierzyć się z przykrym wydarzeniem w jego prywatnym życiu.

Tuż przed 1 lipca, kiedy na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Psa, Kownacki chwilę przed tym dniem stracił swojego czworonoga. W środę pięściarz opublikował poruszający post na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcie ze swoim pupilem.

loader

Adam Kownacki w poruszającym wpisie wspomina swojego psa

- Wszystkie psy idą do nieba. Dziękujemy za bycie najlepszym przyjacielem człowieka i bezwarunkową miłość. Będziemy tęsknić, kochany – napisał.

Internauci w komentarzach wysłali pięściarzowi słowa wsparcia. Bez wątpienia 31-latek jest poruszony śmiercią swojego psa.

„Wyrazy współczucia, mistrzu", "Przykro mi z powodu twojej straty" – to tylko niektóre komentarze.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/