Obserwuj w Google News

Polski mistrz oświadczył się polskiej mistrzyni. "Powiedziała tak"

1 min. czytania
29.06.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Konrad Bukowiecki oświadczył się mistrzyni olimpijskiej Natalii Kaczmarek, z którą jest związany od kilku lat. "Powiedziała tak" - napisał na Twitterze polski kulomiot. 

Polski mistrz oświadczył się polskiej mistrzyni. "Powiedziała tak"
fot. screen/ Konrad Bukowiecki

Bukowiecki i Kaczmarek są parą od ponad czterech lat. Mistrzyni olimpijska i medalista mistrzostw Europy znają się dużo dłużej, a w styczniu 2018 roku, podczas obozu sportowego w RPA, zaczęli być razem. W trakcie tegorocznego wakacyjnego wyjazdu Bukowiecki oświadczył się Kaczmarek. 

„Powiedziała TAK” – napisał krótko Bukowiecki, dodając wspólne zdjęcie z narzeczoną.

Bukowiecki to złoty medalista halowych mistrzostw Europy i Uniwersjady, zdobywca srebrnego medalu ME, a także aktualny rekordzista Europy juniorów (20,61m). Narzeczona Bukowieckiego, Natalia Kaczmarek, jest złotą i srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich w Tokio (sztafeta oraz sztafeta mieszana 4x400m), złotą medalistką ME, a także zdobywczynią dwóch medali mistrzostw świata. W lutym 2023 roku lekkoatletka pobiła w hali rekord Polski w biegu na 400 metrów, który obecnie wynosi 50,83 sekund.

Konrad Bukowiecki oświadczył się Natalii Kaczmarek. "Powiedziała tak"

Para znała się jeszcze z obozów juniorskich, a ich związek rozpoczął się w 2018 roku. "Natalia zawsze mi się podobała jako dziewczyna, kobieta. W RPA mieszkałem w pokoju z kolegą, który znał ją lepiej. No i tak myślę sobie, skoro ta Natalia taka fajna, może by ten kolega zapytał, czy gra w karty? Zaczęliśmy grać w makao, kenta. Ja z kolegą, Natalia z koleżanką" - mówił Bukowiecki w rozmowie z Onetem. 

RadioZET.pl/PAB