Obserwuj w Google News

Podczas biegu wypadał mu penis. Lekkoatleta walczył z przeciwnościami losu

2 min. czytania
06.08.2022 12:37
Zareaguj Reakcja

Alberto Nonino stał się jednym z najpopularniejszych zawodników podczas MŚ U-20 w lekkiej atletyce w kolumbijskim Cali. W trakcie biegu na 400 m Włoch musiał sprostać niecodziennemu wyzwaniu, jaki stanowił... wypadający penis spod spodenek.

Alberto Nonino
fot. David Sanchez de Castro/Twitter screen

Alberto Nonino w trakcie MŚ U-20 w lekkiej atletyce w kolumbijskim Cali rywalizował w dziesięcioboju. Podczas rywalizacji w biegu na 400 m Włoch miał pewne problemy na torze. Nie chodziło wcale o mocny wiatr, czy agresywne zachowanie przeciwników. Problem leżał w zupełnie innym miejscu.

W czasie zmagań na nagraniu, które obiegło sieć możemy dostrzec, że Nonino co chwile sięga ręką w okolice krocza. W opisie filmiku opublikowanym przez dziennikarza Davida Sancheza de Castro, Hiszpan ujawnił, że zawodnikowi z Italii w trakcie biegu.... wypadł penis.

Wypadający penis podczas biegu. Włoch odniósł się do sytuacji

"Jego penis uciekł z boku szortów i musiał go trzymać, ponieważ nie pozwalało mu to prawidłowo biegać. To jest normalne" - napisał.

Z początku Alberto Nonino znajdował się w czołówce, wychodząc w pewnym momencie na prowadzenie. Niestety, przez swój problem spadł na ostatnie miejsce, finiszując z czasem 51,57 sekundy.

Redakcja poleca

"Chcę tylko napisać o tym, co się dzieje na blogach i ogólnie w mediach społecznościowych. Zdaję sobie sprawę, że to był oczywiście wypadek i chciałbym powiedzieć, że jestem świadomy reakcji i nie trzeba wysyłać mi linków do blogów. Próbuję się teraz śmiać, ale na początku poczułem się okropnie i jestem wdzięczny moim przyjaciołom i rodzinie za pomoc w przezwyciężeniu tego, co wydarzyło się po biegu" - napisał Nonino na InstaStories.

RadioZET.pl