Obserwuj w Google News

Paweł Fajdek krytykuje komentatorów TVP Sport: "Do wymiany"

1 min. czytania
17.08.2022 18:56
Zareaguj Reakcja

Paweł Fajdek bez najmniejszych problemów awansował do finału konkursu rzutu młotem podczas ME w lekkoatletyce 2022 w Monachium. Po zawodach pięciokrotny mistrz świata opublikował na Instagramie fragment transmisji z TVP Sport i skrytykował komentatorów. "Do wymiany" - napisał.

Paweł Fajdek krytykuje komentatorów TVP Sport
fot. PAP/EPA

Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki powinni między sobą rozstrzygnąć kwestię złotego i srebrnego medalu w rzucie młotem w ME w lekkoatletyce 2022 w Monachium. Tak też było w lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Eugene i Portland w amerykańskim stanie Oregon. Wówczas wygrał pierwszy z nich, przedłużając swoją serię zwycięstw w zawodach tej rangi do pięciu z rzędu. W Bawarii obaj mają już za sobą eliminacje.

Nowicki w pierwszym rzucie, Fajdek w drugim - tak biało-czerwoni spisali się w kwalifikacjach. Obaj wypełnili minimum, które wynosiło 77,5 m - odpowiednio 78,78 i 79,76 m. Po zmaganiach brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Pekinie nie omieszkał wyrazić swojego niezadowolenia względem komentujących tę rywalizacji na antenie TVP Sport Marka Plawgi i Jarosława Idziego.

Redakcja poleca

Fajdek krytykuje Idziego [WIDEO]

Przed drugą próbą Jarosław Idzi, któremu zdarzało się nazywać Pawła Fajdka Wojciechem Fajdkiem, wypomniał pięciokrotnemu mistrzowi świata nieudane eliminacje, które zdarzały mu się w przeszłości. 33-latek ze Świebodzic opublikował fragment transmisji i "wbił szpilę" komentatorom.

"Farfocel do finału i widzimy się jutro" - napisał Fajdek. "P.S. komentatorzy do wymiany" - dodał.

Finał rzutu młotem w mistrzostwach Europy w Monachium odbędzie się w czwartek o godz. 20:10.

RadioZET.pl