Obserwuj w Google News

12. Memoriał im. Kamili Skolimowskiej: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

2 min. czytania
05.09.2021 15:10
Zareaguj Reakcja

12. Memoriał im. Kamili Skolimowskiej odbędzie się już w niedzielę, 5 września. Sprawdź, gdzie obejrzeć zawody. Transmisja Memoriału Kamili Skolimowskiej będzie dostępna w TV i online stream w internecie.

12. Memoriał im. Kamili Skolimowskiej: Transmisja
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EAST NEWS

Memoriał Kamili Skolimowskiej odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wystąpią na nim takie gwiazdy polskiej lekkoatletyki jak Piotr Małachowski, Kamila Lićwinko czy Joanna Fiodorow. Niestety cała trójka będzie żegnać się z kibicami. Właśnie w Chorzowie zakończa bowiem kariery.

Memoriał Kamili Skolimowskiej w TV i online. Transmisja. Gdzie obejrzeć na żywo?

- Peselu nie oszukasz. Mam już swoje lata, nie czerpię już radość z uzyskiwania odległości 62-63 m. Czas zająć się czym innym, nauczyć się życia - mówił Małachowski. W swoim dorobku ma mnóstwo sukces. Do najważniejszych należą: dwa srebrne medale igrzysk olimpijskich, złoty medal mistrzostw świata i dwa złote medale mistrzostwo Europy. W 2016 roku dyskobol zajął nawet 3. miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski.

Podczas 12. Memoriału im. Kamili Skolimowskiej wystąpią nie tylko Polacy. Łącznie zobaczymy w Chorzowie ponad 40 medalistów igrzysk olimpijskich.

- Jeśli na starcie staje Shelly-Ann Fraser-Pryce, to nie ma złudzeń - mamy do czynienia z zawodami  najwyższej rangi. Tylko 152 cm wzrostu, ale nieprawdopodobnie szybkie nogi. Jamajka ma w dorobku 8 medali olimpijskich, jest dziewięciokrotną mistrzynią świata! Do tego przed tygodniem w Lozannie uzyskała 10.60 na 100m! To trzeci rezultat w historii tej konkurencji. To będzie bez wątpienia jedna z największych gwiazd LOTTO Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej - zapowiadają organizatorzy.

Memoriał Kamili Skolimowskiej: Kiedy? O Której godzinie? DATA

12. Memoriał im. Kamili Skolimowskiej już w niedzielę, 5 września, od godz. 14.45. Transmisja będzie dostępna w TVP Sport i online stream na sport.tvp.pl.

RadioZET.pl