Obserwuj w Google News

Bardzo odważne zdjęcie polskiej gwiazdy. Zapowiedziała więcej?

2 min. czytania
01.08.2022 20:50
Zareaguj Reakcja

Po nieudanych, zakończonych niedawno mistrzostwach świata w lekkiej atletyce Justyna Święty-Ersetic nie miała okazji do radości, a o polskich biegaczkach mówiło się głównie w kontekście kiepskiej atmosfery aniżeli osiągnięć sportowych. Teraz sportsmenka postanowiła zmienić aurę wokół własnej osoby i zamieściła na swoim profilu na Instagramie odważne zdjęcie.

Justyna Święty-Ersetic
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER/East News

Justyna Święty-Ersetic wraz z koleżankami ze sztafety 4x400 metrów nie zdołała awansować do finałów mistrzostw świata w lekkiej atletyce w amerykańskim Eugene, chociaż była jedną z murowanych kandydatek do medalu. Porażka ta może boleć polską biegaczkę o tyle mocniej, że specjalnie dla "drużynówki" zrezygnowała z biegu indywidualnego na 400 m. Niestety, nic z tego nie wyszło, nic to nie dało, a polskie media więcej pisały o fatalnej atmosferze w sztafecie aniżeli o jej sukcesach sportowych.

"Aniołki Matusińskiego" będą miały jednak wkrótce okazję do rehabilitacji. Już 6 sierpnia wezmą udział w Memoriale Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie, natomiast w dniach 15-21 pojadą do Monachium na lekkoatletyczne mistrzostwa Europy.

Redakcja poleca

Odważne zdjęcie Justyny Święty-Ersetic

Święty-Ersetic już teraz postanowiła jednak odciąć się od gęstej atmosfery, jaka panowała podczas MŚ i zaskoczyła internautów zdjęciem, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. "Nigdy nie mów nigdy" - podpisała fotografię, na której jest bez... stanika.

Polka stoi tyłem do aparatu, więc pokazała swoim obserwującym idealnie wyrzeźbione plecy. Z lektury komentarzy wynika jasno, że kibicom ujęcie to bardzo się spodobało. Tak odważnego zdjęcia nasza biegaczka nie wrzuciła już dawno. Kibice w komentarzach zastanawiają się również nad popisem Święty-Ersetic pod fotografią. Czyżby była to zapowiedź większej sesji fotograficznej?

RadioZET.pl/Instagram/justyna.swiety.ersetic