Obserwuj w Google News

Tak wyglądają stopy Roberta Karasia po Ultra Triathlonie. Boli od samego patrzenia

1 min. czytania
05.06.2023 11:15
Zareaguj Reakcja

Robert Karaś już ponad tydzień temu spełnił marzenie i ukończył 10-krotnego Ironmana. Rekordzista świata na tym dystansie niedawno pokazał, jak wyglądają jego stopy. Boli od samego patrzenia.

Robert Karaś
fot. mat. prasowe FAME

Mimo że od zakończenia Ultra Trithlonu w Brazylii minął tydzień, stopy Roberta Karasia wciąż nie wyglądają dobrze. Sam zawodnik jednak nie narzeka. "Jest lepiej" - napisał w mediach społecznościowych.

RK
fot. Instagram/Robert Karaś

Przypomnijmy, że zawodnik związany z Fame MMA pokonał dystans 38 kilometrów pływania, 1800 kilometrów jazdy na rowerze i 422 kilometrów biegu w czasie 164 godzin, 14 minut i 2 sekund. W ten sposób "wykręcił" najlepszy czas w historii 10-krotnego Ironmana.

Robert Karaś ukończył 10-krotnego Ironmana z kontuzją

Jego wyczyn robi tym większe wrażenie, że duży dystans musiał biec z kontuzją. Stawiamy wszystko na jedną kartkę. Zostało 360 kilometrów biegu. Postaram się przebiec to ciągiem. Innej możliwości nie widzę. To są tortury, gdy co trzy godziny trzeba stawać i okładać rany lodem. To będzie najtrudniejsze wyzwanie w życiu, zwłaszcza z tymi urazami, ale damy radę - mówił wtedy. Jak się okazało, swój cel zrealizował.

Robert Karaś w Brazylii biegł po swoje marzenie, ale też szczytny cel. Dzięki jego wysiłkowi wspierająca go podczas wyścigu federacja Fame MMA przekazała 30 tysięcy na leczenie chorej Michalinki, która cierpi na hipochondroplazję.

RadioZET.pl