Obserwuj w Google News

Poruszający wpis Justyny Kowalczyk. "Będziemy gotowi"

1 min. czytania
10.11.2023 20:11
Zareaguj Reakcja

Justyna Kowalczyk opublikowała w sieci wzruszający post. Multimedalistka olimpijska napisała, że razem ze swoim synem będzie gotowa na "Bitwę o Turbacz pamięci Kacpra Tekieli". Premierę filmu zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Justyna Kowalczyk
fot. Pawel Murzyn/East News

Wkrótce minie pół roku od śmierci Kacpra Tekieli, który zginął w Szwajcarii 17 maja w trakcie zejścia ze szczytu Jungfrau. Mimo to Justyna Kowalczyk nadal kocha góry i razem z synem Hugo kontynuuje górskie podróże, co sama obiecała mężowi.

Przejmujący wpis Justyny Kowalczyk

- Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty. Będziemy na każdą minutę zachłanni jak on. [...] Przyznaję mu rację: życie jest za krótkie, by się pierdołami przejmować. Perspektywa mi się zupełnie zmieniła - mówiła.

Nowe fakty ws. śmierci Kacpra Tekielego. Ujawniono przerażające szczegóły

W czwartek była biegaczka narciarska opublikowała post w mediach społecznościowych. Chodzi o premierę filmu "Bitwa o Turbacz", który został poświęcony pamięci jej męża.

"Będziemy z Hugonkiem gotowi" - napisała Justyna Kowalczyk na Facebooku.

"W tym roku była Bitwa o Turbacz. Brał w niej również udział Kacper. Teraz już zawsze będzie Bitwa... i zawsze będzie z nami Kacper. Choćbyśmy mieli biec w kilku... - napisał z kolei profil wydarzenia Turbacz XC.

Źródło: Radio ZET/Facebook

Nie przegap