Obserwuj w Google News

Polska - Włochy: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz el. ME piłkarzy ręcznych 2024?

2 min. czytania
13.10.2022 16:39
Zareaguj Reakcja

Polska - Włochy na żywo w tv i online. - Włosi są bardzo ambitnym, walecznym zespołem. Niezależnie od wyniku dużo biegają. Czeka nas wiele pracy. Mam nadzieję, że będzie to dobre przetarcie przed tym, co nas czeka w styczniu - powiedział trener biało-czerwonych Patryk Rombel przed meczem z Włochami w el. ME w piłce ręcznej 2024. Gdzie obejrzeć to spotkanie?

Arkadiusz Moryto
fot. VLADIMIR SIMICEK/AFP/East News

Polscy piłkarze ręczni czwartkowym meczem z Włochami w katowickim Spodku rozpoczną kwalifikacje do mistrzostw Europy 2024. - Na pewno będzie walka, z naszej strony musi być lepsza organizacja gry w ataku i obronie – powiedział trener biało-czerwonych Patryk Rombel. Grupowymi rywalami Polaków są także zespoły Francji i Łotwy.

- Wiadomo, jak ważne jest dobre rozpoczęcie kwalifikacji. Naszym celem jest grać na wielkich imprezach. Włosi są bardzo ambitnym, walecznym zespołem. Niezależnie od wyniku dużo biegają. Czeka nas wiele pracy. Mam nadzieję, że będzie to dobre przetarcie przed tym, co nas czeka w styczniu – dodał trener.

Redakcja poleca

Polska - Włochy: Zapowiedź meczu el. ME piłkarzy ręcznych 2024

Starcie z Italią będzie jednocześnie testem dla kadry i hali przed styczniowymi mistrzostwami świata, które zostaną rozegrane w Polsce i Szwecji. - Włosi mają w kadrze dużo zawodników z doświadczeniem w mocnych, europejskich ligach. To nie są jacyś amatorzy. Musimy podejść z pełnym respektem. Mamy swój plan, przygotowany już w czerwcu. Teraz musimy go w trakcie trzech treningów przepracować, wyjść na boisko i w jak największym stopniu wypełnić – stwierdził selekcjoner.

Podkreślił specyfikę pracy z reprezentacją. - Spotkaliśmy się po pół roku. Wiele rzeczy trzeba przypomnieć. Zawodnicy mają bowiem nawyki z klubów. W jakim jesteśmy momencie – zobaczymy – zaznaczył.

Mecz z Włochami rozpocznie się w czwartek o godz. 18.30. Trzy dni później ekipa trenera Rombla zagra na wyjeździe z Łotwą. Awans do turnieju finałowego wywalczą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery z ośmiu, które zajmą trzecie miejsca. Gospodarzem finałów ME będą Niemcy.

Polska - Włochy: Godzina i data meczu el. ME piłkarzy ręcznych 2024

Mecz Polska - Włochy w 1. kolejce eliminacji mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych odbędzie się w czwartek 13 października o godzinie 18:30 w Spodku w Katowicach.

Polska - Włochy: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć mecz el. ME w piłce ręcznej 2024?

Transmisja telewizyjna tego spotkania będzie pokazywana na ogólnodostępnym kanale TVP Sport.

Polska - Włochy: Stream online. Gdzie oglądać mecz el. ME 2024?

Darmowy stream online meczu będzie można z kolei włączyć na stronie sport.tvp.pl.

RadioZET.pl