Zamknij

Polska - Urugwaj: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz MŚ 2021?

21.01.2021 07:55

Polska - Urugwaj TRANSMISJA TV i stream online: W pierwszym meczu fazy zasadniczej MŚ w piłce ręcznej reprezentacja Polski zagra z Urugwajem. Sprawdź, gdzie obejrzeć ten mecz na żywo. Transmisja Polska - Urugwaj będzie dostępna w TVP i online na YouTube. Relacja i wynik na żywo dziś od godz. 15:30 na sport.radiozet.pl.

Polska - Urugwaj: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz MŚ na żywo?
fot. KHALED ELFIQI/AFP/East News
  • MŚ w piłce ręcznej 2021 są transmitowane w telewizji (od fazy zasadniczej) i w internecie
  • Mecz Polska - Urugwaj będzie można obejrzeć w TVP 1 i na kanale YouTube "IHF - Competitions"
  • Mecz Polska - Urugwaj odbędzie się 21 stycznia o godz. 15.30

MŚ w piłce ręcznej rozpoczęły się dla reprezentacji Polski od zwycięstwa z Tunezją. Później Polacy minimalnie przegrali z Hiszpanami, a w ostatnim meczu grupowym pokonali Brazylię. Urugwaj w grupie przegrał dwa mecze, a jeden wygrał dzięki walkowerowi.

MŚ w piłce ręcznej 2021: TABELA polskiej grupy. Grupa B - WYNIKI

Polska - Urugwaj. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online.

Polska - Urugwaj - ten mecz rozpocznie zmagania naszych szczypiornistów w fazie zasadniczej mistrzostw świata. Przed naszymi szczypiornistami trudne zadanie. Do ćwierćfinału przejdą tylko dwie czołowe drużyny  czterech grup. 

loader

Polacy będą musieli wyprzedzić Niemców (którzy są nad Polakami ze względu na bilans bramkowy) oraz Węgrów lub Hiszpanów, którzy zgromadzili więcej punktów. Mecze z Węgrami i Niemcami, ale także spotkanie z Urugwajem, będą więc toczyły się o niezwykle wysoką stawkę.

MŚ w piłce ręcznej 2021. Transmisja meczu Polska - Urugwaj

Transmisja meczu Polska - Urugwaj będzie dostępna w Telewizji Polskiej, gdyż publiczny nadawca wykupił ostatecznie prawa do pokazywania MŚ w piłce ręcznej Egipt 2021. Spotkanie będzie można obejrzeć w TVP 1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i tak jak do tej pory online na kanale YouTube "IHF - Competitions".

Mecz Polska - Urugwaj na żywo w czwartek o godz. 15:30. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl