Obserwuj w Google News

Polska - Szwecja: Kiedy następny mecz? O której grają Polacy? [DATA, GODZINA]

2 min. czytania
21.01.2022 16:20
Zareaguj Reakcja

Polska - Szwecja: DATA i GODZINA ME piłkarzy ręcznych 2022. Kiedy następny mecz Polaków na ME? O której godzinie Polska - Szwecja? Po porażce z Norwegią w kolejnym meczu fazy zasadniczej ME Polacy zagrają ze Szwecją. Sprawdź, kiedy odbędzie się spotkanie Polska - Szwecja na ME i kiedy grają Polacy.

reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych
fot. PAP

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych zajęła drugie miejsce w fazie wstępnej ME piłkarzy ręcznych 2022. Biało-czerwoni po pokonaniu Austrii i Białorusi, musieli przełknąć gorycz porażki, notując pierwszą przegraną z Niemcami. Mimo to kibice z wiarą przystąpili do kolejnego etapu turnieju.

Niestety, na początek fazy zasadniczej Polacy przegrali z Norwegią i mocno skomplikowali sobie sytuację w grupie 2. Kolejnym rywalem zespołu Patryka Rombla będą Szwedzi. Ekipa Trzech Koron w grupie E zajęła drugą pozycję, zaraz po Hiszpanii. W swoich pierwszych spotkaniach zanotowali wygraną z Bośnią i Hercegowiną, przegrali z Hiszpanią i zremisowali z Czechami.

Redakcja poleca

Polska - Szwecja: Kiedy mecz? O której grają Polacy?

W pierwszym występie fazy zasadniczej Szwedzi pokonali Rosję 29:23, co dało im drugą lokatę za Hiszpanią.

Do półfinałów ME piłkarzy ręcznych 2022 awansują po dwa najlepsze zespoły z grup I (utworzonej z A, B i C) i II (D, E, F). Mecz o brązowy medal i finał - 30 stycznia w Budapeszcie.

Polska - Szwecja: DATA i GODZINA meczu ME piłkarzy ręcznych 2022

Polska - Szwecja na żywo odbędzie się w piątek 21 stycznia o godzinie 18:00 na Zimny Stadion Ondreja Nepelu w Bratysławie. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl