Zamknij

Polska - Rosja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć ME piłkarzy ręcznych na żywo?

23.01.2022 14:21

Polska - Rosja na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z meczu Polska - Rosja w ME piłkarzy ręcznych 2022. Na jakim kanale obejrzeć mecz Polska - Rosja na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Polska - Rosja w ME w piłce ręcznej 2022!

Piłkarze ręczni
fot. PAP/Adam Warżawa

Polacy po trzeciej porażce z rzędu w drugiej rundzie mistrzostw Europy 2022 zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Wysoka porażka ze Szwecją 18:28 ostudziła marzenia biało-czerwonych o graniu w dalszej fazie ME.

Czwartym rywalem polskich piłkarzy ręcznych w drugiej rundzie mistrzostw Europy 2022 będzie w niedziele Rosja - czarny koń turnieju, a także dwukrotnym zdobywcą mistrzostwa świata (1993 i 1997r.).

Zespół "Sbornej" w fazie wstępnej Euro 2022 zajął pierwsze miejsce w grupie F, nie przegrywając przy tym ani jednego spotkania. Rosjanie na początku wygrali z Litwą (29:27), potem rozprawili się z Norwegią (23:22), a na końcu pewnie pokonali Słowację (36:27).

Polska - Rosja: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz ME piłkarzy ręcznych?

Nie licząc spotkania z Rosją, polscy piłkarze ręczni mają zaplanowane jeszcze jedno spotkanie z broniącą tytułu Hiszpanią (25.1.). 

Polska - Rosja: O której mecz Polaków ME piłkarzy ręcznych? Kiedy grają?

Do półfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z grup I (utworzonej z A, B i C) i II (D, E, F). Mecz o brązowy medal i finał - 30 stycznia w Budapeszcie.

Polska - Rosja w ME w piłce ręcznej 2022. Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Polska - Rosja w trzeciej kolejce drugiej rundy ME piłkarzy ręcznych 2022 odbędzie się w niedzielę 23 stycznia na Zimny Stadion Ondreja Nepelu w Bratysławie. Transmisja TV spotkania na kanale Eurosport 2, zaś stream online na stronie player.pl. Relacja live i wynik online meczu Polska - Rosja na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl