Zamknij

Piłkarz ręczny zamordowany pod klubem nocnym. Nagranie trafiło do sieci

12.04.2022 14:03

Trzy osoby są podejrzane o zamordowanie Denisa Tota. Chorwacki piłkarz ręczny zginął w wyniku bójki pod klubem nocnym. Miał 28 lat. Do sieci trafiło wideo, na którym widać całe zdarzenie.

Denis Tot
fot. Twitter

Nowe informacje ws. śmierci Tota przedstawiła Prokuratura Macedonii Północnej - kraju, w którym występował na co dzień 28-latek. Reprezentował barwy RK Butel Skopje. Choć dowody wciąż są zbierane, a świadkowie przesłuchiwani, wskazano trzech podejrzanych.

W komunikacie możemy przeczytać, że prokurator zlecił m.in. zebranie nagrań z monitoringu. Na ich podstawie zidentyfikowano trzy osoby, w tym 19-letnią dziewczynę. Dwie zostały już zatrzymane, trzecia wciąż jest poszukiwana.

Denis Tot nie żyje. Został zamordowany pod klubem

Do sieci trafiło nagranie z całego zajścia.

Sekcja zwłok wykazała, że śmierć Tota była nagła i nastąpiła w wyniku obrażeń mózgu, spowodowanych licznymi uderzeniami. Do zdarzenia doszło 7 kwietnia, przed klubem nocnym w Skopje. Podejrzani mieli najpierw kłócić się z ofiarą, a następnie dotkliwie ją pobić. Nie przestawali nawet wtedy, gdy mężczyzna upadł na asfalt i stracił przytomność. Po wszystkim uciekli. Jeden z pracowników klubu wezwał karetkę, ale lekarzom nie udało się uratować 28-latka.

RadioZET.pl/handball-planet.com