Obserwuj w Google News

Reprezentant Polski został ojcem. Fantastyczna nowina po ME

1 min. czytania
27.01.2022 21:00
Zareaguj Reakcja

Arkadiusz Moryto został ojcem Reprezentant Polski zaraz po ME piłkarzy ręcznych mógł przekazać radosną nowinę w mediach społecznościowych.

Magdalena i Arkadiusz Moryto
fot. Magdalena Moryto/Instagram

Arkadiusz Moryto w połowie stycznia razem z resztą reprezentacji Polski wziął udział w ME piłkarzy ręcznych, które odbywały się na Węgrzech i Słowacji. Biało-czerwoni awansowali do fazy zasadniczej i mimo fantastycznego początku w postaci dwóch zwycięstw biało-czerwoni nie dali rady reszty rywalom, notując jedynie remis z Rosją.

Na pożegnanie z imprezą drużyna Patryka Rombla przegrała z Hiszpanią, ale mimo to pozostawiła dobre wrażenie, walcząc do ostatnich sekund. Tuż po zakończeniu turnieju polscy szczypiorniści mają chwilę na odpoczynek i wyciszenie. Okazuje się, że jeden z nich dzień po został tatą.

Redakcja poleca

Arkadiusz Moryto został ojcem

Arkadiusz Moryto, bo o nim mowa w czwartek opublikował post na Twitterze, informując, że właśnie został ojcem. Serwis sportowy24.pl przekazał, że zawodnik VIVE Łomży Kielce i jego żona Magdalena Moryto zostali szczęśliwymi rodzicami synka, który będzie nazywał się Szymon.

- Piękny dziś dzień. Zostałem tatą - napisał w mediach społecznościowych.

Arkadiusz Moryto został najlepszym strzelcem reprezentacji Polski na ME. Podczas wszystkich meczów prawoskrzydłowy rzucił 46 bramek.

RadioZET.pl