Najpiękniejsza na świecie mówi "stop". Nieustanna walka z internautami

03.02.2023 17:19

Paige Spiranac, czyli najpopularniejsza ambasadorka zjawiła się w podcaście "Playing a Round", w którym opowiadała o minusach bycia rozpoznawalną. Wśród kilku czynników, z którymi się boryka wskazała na jeden konkretny, który najbardziej daje jej się we znaki.

Paige Spiranac
fot. Paige Spiranac/Instagram screen

O Paige Spiranac zaczęło być głośniej, kiedy świetnie radziła sobie w zmaganiach golfistów juniorów. W pewnym momencie udało jej się znaleźć również w czołowej dwudziestce najlepszych zawodniczek na świecie. Jednak sport zszedł na drugi plan, kiedy kobieta znalazła się w kręgu zainteresowań nieistniejącego już bloga "Total Frat Move". O jej urodzie zaczęło dowiadywać się szersze grono odbiorców, aż w czerwcu 2022 roku Spiranac wylądowała na okładce magazynu "Maxim". Autorzy okrzyknęli ją "najseksowniejszą kobietą świata".

Golfistka ma spore grono odbiorców. Wystarczy spojrzeć na jej konto na Instagramie, które obserwuje 3,7 mln użytkowników. W podcaście "Playing a Round" Paige Spiranac ujawniła, że ma ogromne problemy z fałszywymi kontami.

Paige Spiranac o walce z fałszywymi kontami

- Zgłaszam co najmniej 20 fałszywych kont każdego dnia. Wciąż się pojawiają, więc staramy się robić, co możemy. Niedawno była inna osoba, która została oszukana przez takie fałszywe konto. Wtedy oszust idzie na całość. Robią wszystko, wysyłają fałszywe prawo jazdy czy fałszywe czeki - opowiadała podczas rozmowy.

loader

Influencerka udzieliła też wskazówkę internautom. W trakcie nagrywania materiału doradzała, jak sprawdzić, czy dane konto podpisane jej imieniem i nazwiskiem jest fałszywe.

- Trzeba zwrócić uwagę na to, czy dane wpisy pochodzą ze zweryfikowanego konta. Jeśli nie, to nie jest to moje konto. Podobnie, jeśli ktoś źle konstruuje zdania i używa niepoprawnej gramatyki. To nie ja, jeśli ktoś nie potrafi złożyć poprawnie jednego zdania. Jeśli myślicie, że ja piszę w internecie na poziomie przedszkola, to jest dla mnie obraźliwe. Tak szczerze - powiedziała Amerykanka.

RadioZET.pl