Obserwuj w Google News

Mistrz świata zajął się wywozem śmieci. "Lepsza płaca"

2 min. czytania
14.11.2023 17:22
Zareaguj Reakcja

W tym roku Teofimo Lopez wywalczył mistrzowski pas federacji WBO w wadze superlekkiej. Tym razem pięściarz powrócił i znów zaczęło być o nim głośno, lecz z zupełnie innego powodu. Sportowiec postanowił zmienić profesję, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Jednak nie wszyscy kibice chcą wierzyć, że mówi na poważnie.

Teofimo Lopez
fot. Teofimo Lopez/X screen

Teofimo Lopez w połowie roku pokonał Josha Taylora po jednogłośnej decyzji sędziów, sięgając po mistrzowski pas WBO w wadze superlekkiej. Mimo największego sukcesu w karierze 26-latek ogłosił, że rozważa pożegnać się z profesjonalną karierą.

Pochodzący z Brooklynu pięściarz, czekając na kolejnego rywala zaskoczył kibiców jednym z ostatnich swoich nagrań, które trafiły do sieci. Na filmiku widzimy, jak sportowiec bez większych problemów wrzuca worek na śmieci na tył śmieciarki.

Mistrz świata zmienił branżę?

- Czy jesteś Teofirmo? - dopytuje głos z nagrania.

- K***wa, tak, jestem Teofimo - odpowiada Lopez, który po chwili potwierdził, że został śmieciarzem. - Tak, lepiej płacą - dodał.

Z pewnością jego publikację należy traktować z przymrużeniem oka. Wydaje się, że kolejnym przeciwnikiem nowojorczyka będzie Jack Catterhall, który zadeklarował, że gdy tylko Teofimo Lopez wyrazi zgodę, ten chętnie powalczy z nim w ringu.

"Chyba nie myślisz, że walka ze mną będzie fajniejsza niż to" - napisał, odpowiadając na nagranie pięściarza.

Teofimo Lopez ma na koncie 19 zwycięstw i jedną porażkę. Aż 13 walk zakończył przed czasem.

Źródło: Radio ZET/X

Nie przegap