Obserwuj w Google News

Nie żyje 29-latka. Była bliską przyjaciółką Neymara

1 min. czytania
09.11.2023 12:21
Zareaguj Reakcja

Brazylijskie media obiegła informacja o śmierci Luany Andrade. Popularna influencerka była bliską przyjaciółką Neymara. 29-latka zmarła w wyniku komplikacji po zabiegu liposukcji.

Luana Andrade
fot. Luana Andrade/Instagram screen

Luana Andrade na początku tygodnia trafiła do prywatnej kliniki w Sao Paulo, gdzie czekała na zabieg liposukcji. Według informacji "O Globo" w trakcie operacji wyniknęły poważne komplikacje, a u kobiety doszło do zatrzymania akcji serca. Lekarze błyskawicznie zaczęli reanimację, a nieprzytomna influencerka trafiła na oddział intensywnej terapii. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

Nie żyje Luana Andrade

"Operacja została przerwana, a pacjentka przeszła testy, które wykazały masywną zakrzepicę. Została przeniesiona na oddział intensywnej terapii, gdzie poddano ją leczeniu farmakologicznemu i hemodynamicznemu. Pomimo wszelkich wysiłków zespołu szpitalnego, jej stan się pogorszył i zmarła dziś około 5.30 rano" - brzmi oświadczenie szpitala, cytowane przez "O Globo".

Liposukcja - na czym polega i jakie efekty zapewnia?

Przyczyną śmierci miała być rozległa zatorowość płucna związana z zakrzepicą. Brazylijski dziennik ujawnił, że lekarz i anestezjolog prowadzący zabieg zostali zatrudnieni przez rodzinę Andrade.

Luana Andrade miała 29 lat.

Źródło: Radio ZET/oglobo.globo.com

Nie przegap